Powered by Smartsupp

Autosedačka 15-36 kg skiddou Täby

Autosedačka Täby po smere jazdy 15-36 kg je určená pre deti do 150 cm (cca 12 rokov). Využíva technológiu Side Protect+ a inštaláciu pomocou bezpečnostného pásu auta alebo pásov Isofix.

skontrolovaťAutosedačka 15-36 kg skontrolovať Detská sedačka 100-150 cm skontrolovať Ľahká autosedačka – 7,2 kg skontrolovať Vyhovuje norme ECE R129 skontrolovať 5-stupňové nastavenie chrbtovej opierky skontrolovať Upevňovací systém Isofix + bezpečnostný pás auta skontrolovať Technológia Side Protect+ skontrolovať 7-stupňové nastavenie opierky hlavyskontrolovať Penová výplň absorbujúca energiu skontrolovať Dodatočná bočná ochrana skontrolovať Smerom dopredu skontrolovať Odnímateľné, prateľné čalúnenie
 
 
Variant:
€169
Dostupnosť: Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 1047/ONY 1047/YEL 1047/NOM Zvoľte variant
Autosedačka 15-36 kg skiddou Täby
Snímka obrazovky 2023 10 17 203755
Tip

Podrobný popis

Autosedačka 15-36 kg Täby

Naša 15-36 kg autosedačka s nastaviteľnou opierkou hlavy a operadla zaisťuje vášmu dieťaťu nielen plnú bezpečnosť, ale aj komfort cestovania. Môže byť inštalovaný dvoma spôsobmi: pomocou pásov Isofix a pomocou bezpečnostného pásu auta. Je to univerzálna, polohovateľná a ľahká autosedačka pre deti vysoké 100-150 cm s použitím odolných materiálov, ktoré sú odolné voči oderom a ľahko sa čistia.

 

Bezpečná autosedačka 15-36 kg:

  • Vyhovuje európskej bezpečnostnej norme ECE R129
  • Materiály použité v sedačke spĺňajú požiadavky noriem EN 71-2 a EN 71-3, čo potvrdzuje, že spĺňajú obmedzenia horľavosti a neobsahujú škodlivé chemické prvky ani azofarbivá.
  • Testy v renomovanom laboratóriu Applus+IDIADA. Je to španielska strojárska spoločnosť pracujúca pre automobilový priemysel po celom svete. Už roky spolupracuje s firmami ako BMW, Mercedes či Solaris.
autosedačka 15-36 kg Taby
Autosedačka 15-36 kg

Täby je určený pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, t.j. približne 3,5-12 rokov. Je vhodná pre deti od 100 do 150 cm a zaisťuje bezpečnú a pohodlnú jazdu.

montáž autosedačky
Univerzálna inštalácia

Autosedačku je možné inštalovať dvoma spôsobmi: bezpečnostným pásom auta a systémom stabilnej inštalácie Isofix, ktorý je dostupný takmer vo všetkých autách.

bezpečná autosedačka 15-36 kg
Bezpečná detská sedačka

Náš Täby spĺňa európsku bezpečnostnú normu ECE R129 a bol tiež testovaný v akreditovanom nezávislom laboratóriu Applus+IDIADA v Španielsku.

ľahká autosedačka
Odolný a ľahko sa čistí

Vďaka použitiu oteruvzdorných materiálov je autosedačka Täby veľmi odolná. Poťah je možné sňať a prať v práčke.

SideProtect+

V Täby sme použili systém bočnej ochrany SideProtect+, čo znamená, že sme na boky navyše umiestnili veľké vankúše, ktoré chránia dieťa v prípade bočného nárazu.

nastaviteľné sedadlo 15-36 kg
Pohodlné pre dieťa

Vďaka širokému a mäkkému sedadlu je sedenie v sedačke pohodlné aj pri dlhších cestách. 7-stupňové nastavenie opierky hlavy umožňuje prispôsobiť ju výške dieťaťa.

bezpečná autosedačka 15-36 kg
Viac ochrany

Energiu absorbujúca penová výplň ešte zvyšuje bezpečnosť, pretože v prípade kolízie autosedačka absorbuje časť sily nárazu.

ľahké sedadlo 15-36 kg
Pre každé auto

Dve možnosti inštalácie umožňujú pripevniť autosedačku na staršie aj nové autá. 5-stupňové nastavenie operadla vám zase umožní prispôsobiť ho operadlu auta.

Kategória: Detské Autosedačky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Skiddou

Značka detských produktov, ktorá sa inšpirovala skandinávskou filozofiou a hodnotami, ako sú radosť a bezpečnosť.

Jej unikátny dizajn je spôsobom, ako priniesť harmóniu do vášho domova. Skiddou je tím rodičov, ktorí tvoria, navrhujú a testujú pre rodičov. Poznajú moderné potreby, preto predávajú produkty pripravené tak, aby vám umožnili užívať si a oceňovať rodičovstvo. Skiddou ponúka vysokokvalitné, bezpečné a moderné produkty pre deti, ako sú kočíky, stoličky na kŕmenie, vozidlá a ďalšieSkiddou je teda značka, ktorá spája prírodu, pohodu a zábavu.

Najznámejšie kočíky od značky Skiddou sú Oslo, Moss, Nasjo, Espoo a Mikkeli.

skiddou