Powered by Smartsupp

CAPRIOLO MUSTANG 16" ČERVENO-MODRO-ČIERNY Detský bicykel

Detský bicykel Capriolo Mustang 16 je vhodný pre deti od 3 rokov, ktoré merajú najmenej 105 cm. Skvele sa hodí na cesty, do terénu aj na menej udržiavané cyklotrasy, takže vaše dieťa bezpečne dovezie na miesto určenia.
€115 €115 / 1 ks
Dostupnosť: Dodanie do 3 pracovných dní
Kód: 1029
CAPRIOLO MUSTANG 16" ČERVENO-MODRO-ČIERNY Detský bicykel

Podrobný popis

Jednou z možností, ako napísať túto vetu inak, je: Tento bicykel Capriolo Mustang je vybavený blatníkmi, pohodlným sedlom  a má kryt reťaze, balančné kolieska a dve kvalitné bŕzdy – prednú čeľusťovú a zadnú nábojovú, ktorá je odolná a nevyžaduje údržbu. Jeho 8" rám z nerezovej ocele je pevný a jeho pneumatiky Fenix Wanda P-123A sú vhodné na rôzne povrchy, takže sa môžete vybrať na výlet kamkoľvek chcete. Tento bicykel má výbornú kvalitu aj jazdné vlastnosti, vyváženú konštrukciu, nízku hmotnosť a vysokú nosnosť do 40 kg, čo ho robí ideálnym spoločníkom pre vaše dieťa, či už na krátku alebo dlhú jazdu. Jeho dizajn je športový a podobá sa terénnemu BMX, ktoré poteší každého malého milovníka dobrodružstva.
 
 

Hlavné prednosti

Jednou z možností, ako napísať túto vetu inak, je: Detský bicykel Caprio Mustang je určený pre jazdu po ceste aj po náročnom teréne Má vysokú nosnosť do 40 kg vďaka kvalitnému materiálu z nerezovej ocele a PVC Je vhodný pre deti od 3 rokov s výškou medzi 105 a 125 cm Má prednú brzdu z PVC na ráfiku, ktorá zabezpečuje bezpečnosť pri jazde Má zadnú brzdu na náboji, ktorá je odolná a nevyžaduje údržbu Má pneumatiky Fenix Wanda P-123A, ktoré sa hodia na rôzne povrchy, ako je asfalt alebo nerovný terén.

 


 

RÁM HITEN STEEL FRAME
Veľkosť rámu 16" x 8"
Vidlica STEEL RIGID FORK
Hlavové zloženie FP-H515, 8 PCS
Brzda PVC V-BRAKE/ REAR COASTER BRAKE
Ráfiky KRYPTON X, 16X15 36H, ALLOY SW
Plášte WANDA BMX
Hmotnosť 9,0 kg
Nosnosť 40 kg
Veľkosť kolies 16
Veľkosť rámu 8
Prevodov 1
Výška postavy 105 - 125 cm

 

PARAMETRE 
Chlapčenský bicykel pre deti od 5 rokov, odporúčaná výška 105 až 125 cm, nosnosť až 40 kg, predná čeľusťová a zadná nábojová brzda, bezúdržbový dizajn, vynikajúce spracovanie aj jazdné vlastnosti, vyvážená konštrukcia. Nerezová oceľ, PVC. Modro - červená farba.
Kategória: Detské Bicykle
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: