Powered by Smartsupp

IGLU Detský Soft Play Activity Set - Mostík na balancovanie

Zvýšte čas hry vášho dieťaťa s našou súpravou Soft Play Balance Bridge Activity Set. Toto nie je len obyčajná hracia súprava; je to platforma pre vzdelávanie, fyzický rozvoj a kreatívne dobrodružstvá.

€178
Dostupnosť: Skladom 5-8 dní
Kód: 2154
IGLU Detský Soft Play Activity Set - Mostík na balancovanie

Podrobný popis

Podnecuje telesnú aktivituPodporuje zmyslovú stimuláciuUmožňuje hodiny zaujímavého a tvorivého hrania

IGLU Detský Soft Play Activity Set - Mostík na balancovanie, poskytnite svojmu dieťaťu bezpečné, stimulujúce a dobrodružné prostredie, kde môže objavovať, vyzývať sa a zapojiť sa do vzrušujúcich balančných aktivít priamo v pohodlí domova.

Materiály vysokej kvality Bloky IGLU Soft sú vyrobené z odolnej, 100% recyklovateľnej peny vysokej kvality s uzavretou bunkovou štruktúrou - sú mäkké a extrémne ľahké. Sú potiahnuté odolnou syntetickou ekokožou. Tvary sú pevné, príjemné na dotyk, jednoduché na údržbu, dobre si udržujú tvar a boli testované na prítomnosť škodlivých látok.

Výrobky IGLU sú certifikované CE podľa smernice EÚ 88/378/EHS: Bezpečnosť hračiek, čo zaručuje ich absolútnu bezpečnosť pre batoľatá.

IGLU je tu, aby viedla a inšpirovala:

‍♀️ Pohyb a motorické zručnosti (plazenie, lezenie, balansovanie)

Rozvoj priestorového vedomia a kreativity

Posilnenie koordinácie a sebaistoty

Podpora logického myslenia a skúmania

Objavovanie geometrických tvarov a jasných farieb

Rozvíjanie kreatívnej hry a inovácií

Zlepšovanie sociálnych zručností a interakcií

Jemné, objímateľné tvary IGLU sú ako priatelia, ktorí pomáhajú rozvíjať širokú škálu pohybových a motorických zručností u detí. Rôzne tvary pomáhajú deťom zlepšovať ich koordináciu a motorické zručnosti - od pohybu prstami až po plazenie, lezenie a objavovanie výšok.

Zdieľanie radosti so súrodencami, priateľmi a kamarátmi podporuje sociálne zručnosti tým, že podnecuje konverzáciu a interakciu.

Spolupráca s rodičmi alebo kamarátmi vedie k rýchlemu učeniu a objavovaniu fascinujúcich geometrických tvarov a živých farieb. Nekonečná kombinácia tvarov je ako poklad na vytváranie kreatívnych svetov - hradov, pevností a ďalších.

Ako deti rastú, tieto tvary sa stávajú skvelými nástrojmi. Stavanie prekážkových dráh, hranie hier a zdolávanie schodov k posteliam alebo stoličkám - možnosti sú nekonečné. Dokonca aj domáce zvieratá sa zapájajú do zábavy, používajú tvary ako hračky.

 IGLU odporúčané fyzioterapeutmi

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: