Powered by Smartsupp

IGLU Detský Soft Play Set - Pathfinder

Hracia sada Pathfinder láka vaše dieťa, aby sa pustilo do dobrodružstva, liezlo, plazilo sa a objavovalo nové svety. Je to priestor plný nekonečných možností. Táto sada obsahuje rôzne mäkké hracie tvary. Deti ich môžu usporiadať tak, aby vytvorili svoje vlastné trasy, prekážkové dráhy alebo tajné skrýše.

Variant:
€209
Dostupnosť: Skladom 5-8 dní
Kód: 2148/BOR
IGLU Detský Soft Play Set - Pathfinder

Podrobný popis

Podporuje telesnú aktivituPodporuje zmyslovú stimuláciuUmožňuje hodiny zaujímavého a tvorivého hrania

IGLU Detský Soft Play Set - Pathfinder bloky sú vyrobené z odolnej, 100% recyklovateľnej peny vysokej kvality s uzavretou bunkovou štruktúrou - sú mäkké a extrémne ľahké. Sú potiahnuté odolnou syntetickou ekokožou. Tvary sú pevné, príjemné na dotyk, jednoduché na údržbu, dobre si udržujú tvar a boli testované na prítomnosť škodlivých látok.

Výrobky IGLU sú certifikované CE podľa smernice EÚ 88/378/EHS: Bezpečnosť hračiek, čo zaručuje ich absolútnu bezpečnosť pre batoľatá.

IGLU je tu, aby viedla a inšpirovala:

‍♀️ Pohyb a motorické zručnosti (plazenie, lezenie, balansovanie)

Rozvoj priestorového vedomia a kreativity

Posilnenie koordinácie a sebaistoty

Podpora logického myslenia a skúmania

Objavovanie geometrických tvarov a jasných farieb

Rozvíjanie kreatívnej hry a inovácií

Zlepšovanie sociálnych zručností a interakcií

Jemné, objímateľné tvary IGLU sú ako priatelia, ktorí pomáhajú rozvíjať širokú škálu pohybových a motorických zručností u detí. Rôzne tvary pomáhajú deťom zlepšovať ich koordináciu a motorické zručnosti - od pohybu prstami až po plazenie, lezenie a objavovanie výšok.

Zdieľanie radosti so súrodencami, priateľmi a kamarátmi podporuje sociálne zručnosti tým, že podnecuje konverzáciu a interakciu.

Spolupráca s rodičmi alebo kamarátmi vedie k rýchlemu učeniu a objavovaniu fascinujúcich geometrických tvarov a živých farieb. Nekonečná kombinácia tvarov je ako poklad na vytváranie kreatívnych svetov - hradov, pevností a ďalších.

Ako deti rastú, tieto tvary sa stávajú skvelými nástrojmi. Stavanie prekážkových dráh, hranie hier a zdolávanie schodov k posteliam alebo stoličkám - možnosti sú nekonečné. Dokonca aj domáce zvieratá sa zapájajú do zábavy, používajú tvary ako hračky.

IGLU odporúčané fyzioterapeutmi

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: