Powered by Smartsupp

KINDERKRAFT SELECT Kočík športový Route Nature Vibes, Premium

Najlepšou vlastnosťou športového kočíka ROUTE je jeho dlhodobá použiteľnosť - slúžiť bude vášmu dieťaťu od momentu narodenia až do doby, kedy dosiahne hmotnosť 22 kg, čo je približne do veku 4 rokov.

€319
Dostupnosť: Skladom
Kód: 1614
KINDERKRAFT SELECT Kočík športový Route Nature Vibes, Premium

Podrobný popis

ROUTE je športový kočík, ktorý je ideálny pre každú cestu. Jeho veľké a pohodlné sedadlo poskytne dieťaťu komfort po mnoho rokov. Kolesá, ktoré sú odolné voči prepichnutiu a majú vynikajúce odpruženie, zabezpečia, že kočík sa bude dobre správať v akýchkoľvek podmienkach! Odpruženie na všetkých štyroch kolesách poskytne dieťaťu pokojnú jazdu, a dieťa nepocíti žiadne vibrácie na nerovnom teréne. Predné kolesá majú navyše možnosť aretácie pre rovnú jazdu. Vďaka tomu ROUTE zvládne každú štrkovú a pieskovú cestu. Brzda STOP & RIDE umožní rýchlo reagovať a bezpečne zastaviť kočík počas prechádzky. ROUTE je praktický kočík, ktorý poskytne dieťaťu pohodlie na mnoho rokov! Môže sa používať mimoriadne dlho – veľké sedadlo poskytne dieťaťu pohodlie od narodenia až do váhy 22 kg.

 


 

Letné výlety budú skutočne príjemné! Počasie a príroda sú nepredvídateľné, ale s kočíkom ROUTE zabezpečíte dieťaťu pokoj a bezpečnosť.

  • vodeodolná strieška s možnosťou zväčšenia a s filtrom UPF50+ sa osvedčí počas premenlivého počasia. Dodatočná strieška proti slnku ochráni drobca pred ostrým slnkom. Na väčší dážď sa vám zíde pláštenka, ktorá je súčasťou balenia.
  • opierka nôh so zabudovanou sieťkou proti komárom – neznesiteľný hmyz nebude vaše dieťa rušiť, lebo sieťku proti komárom budete mať vždy poruke!

 


 

Jednoduché a rýchle zloženie -  A keď sa potrebujete rýchlo premiestniť a napríklad použiť MHD alebo auto? Vďaka funkcii CLICK & FOLD jednoducho zložíte kočík jednou rukou!

Pohodlné nakupovanie - Nákupy počas prechádzky s dieťaťom? Žiadny problém! ROUTE má veľký kôš so zaťažením do 2 kg a jednoduchým pohodlným zapínaním na zips.

Ideálne prispôsobenie - Kinderkraft myslí aj na dospelých – určite ocenia nastaviteľnú rukoväť pre rodiča. Vďaka 4 polohám nastavenia ju perfektne prispôsobíte podľa svojej výšky. Vzadu striešky je praktické vrecko na najpotrebnejšie drobnosti, a vďaka držiaku na pohár si spríjemníte prechádzku obľúbeným nápojom.

Moderný dizajn -  Kočík ROUTE má moderný, minimalistický dizajn a univerzálne farby. Elegantné odtiene tmavej zelenej alebo šedej zodpovedajú vkusom mnohých rodičov.

Bezpečnosť dieťaťa - 5-bodové bezpečnostné pásy jednoducho prispôsobíte novorodencovi, a mäkké polstrovanie zaručí pohodlie používania.

 
Špecifikácia:

Materiály:
- rám: oceľ
- kolesá: Guma s penovou výplňou
- sedadlo, strieška, sieťka proti komárom a kôš: polyester


 

Rozmery rozloženého produktu:
- šírka: 56 cm
- dĺžka: 90 cm
- výška: 115 cm

Hmotnosť:
ROUTE: 10,8 kg


 

Detský kočík – klasický športový kočík od narodenia do približne 4 rokov (22 kg).

Kategória: Detské Kočíky Kinderkraft
Kombinácia: Športový

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: