Powered by Smartsupp

Detský kočík Riko Basic Ozon

Sedačka v kočíku je obojstranná, takže keď je dieťatko ešte malé a často v kočíku zaspáva, môžete ho umiestniť čelom k sebe a mať tak nad bábätkom neustálu kontrolu.

Variant:
štandardná cena: €410 –1 % €405 €202,50 / 1 ks
Dostupnosť: Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 1872/OLI 1872/COG 1872/STO 1872/ALM 1872/CAR 1872/CRE Zvoľte variant

Podrobný popis

Multifunkčný kočík OZON od RIKO BASIC je moderný kočík, ktorý sa vyznačuje vysokou kvalitou spracovania a skvelým tlmením nárazov. Vonkajšie čalúnenie, ktoré nie je v kontakte s telom dieťaťa, je vyrobené z elegantnej a praktickej ekologickej kože. Kočík OZON je vybavený tromi nezávislými systémami tlmenia nárazov, z ktorých dva majú mechanizmus na nastavenie tvrdosti. Okrem štandardného tlmenia nárazov predných a zadných kolies má kočík aj dodatočné tlmenie nárazov gondoly a sedadla. Má dve nastavenia tvrdosti: mäkké pre gondolu, keď je dieťa ešte malé a váži do 9 kg, a tvrdšie pre sedadlo kočíka, určené pre deti s hmotnosťou do 22 kg.

Kolesá modelu OZON sú nafukovacie, poskytujú ešte lepšie tlmenie nárazov a vďaka nim sa kočík pohybuje ticho aj po nerovnom povrchu. Málokto vie, že vďaka pumpovaným kolieskam si môžete dodatočne nastaviť tvrdosť tlmenia nárazov. Všetko, čo musíte urobiť, je uvoľniť trochu vzduchu z kolies, aby bol kočík ešte mäkší. Podobne po pridaní vzduchu do kolies sa sťaží tlmenie nárazov.

Veľká plastová gondola je ideálna na leto aj zimu. Disponuje ventilačným systémom a nastavením chrbtovej opierky, čo sa hodí napríklad vtedy, keď idete z kopca a chcete sa vyhnúť situácii, keď je hlavička dieťaťa pod líniou tela alebo keď dieťa po jedle pociťuje regurgitáciu. Vnútro gondoly a matrac sú podšité kvalitnou bavlnou. Matrac je vyrobený z kokosových vlákien, ktoré sa vyznačujú primeranou tvrdosťou a zabraňujú rozvoju húb a plesní a zároveň zabezpečujú optimálnu ventiláciu.

 Keď bude trochu staršie a bude zvedavejšie na svet, otočte sedadlo v smere jazdy. O dodatočný komfort sa postará špeciálna stielka z mäkkého úpletu. Pre chladné dni výrobca zabezpečil teplý návlek na nohy.

Veľká nákupná taška na zips pod kočík a praktická taška zavesená na rukoväti pojmú všetky drobnosti, ktoré pri prechádzke potrebujete.

O bezpečnosť dieťaťa sa starajú 5-bodové bezpečnostné pásy. Kočík má správu o súlade s normou EN 1888-1-2:2018 a prešiel množstvom dodatočných testov odolnosti. Napriek atraktívnej cene si môžete byť istý, že kupujete bezpečný výrobok od renomovaného poľského výrobcu.

Autosedačku RIKO BASIC môžete ku kočíku nainštalovať pomocou adaptérov, ktoré sú súčasťou sedačky, alebo si dokúpiť univerzálne adaptéry pre autosedačky iných značiek samostatne.

Kategória: Detské kočíky Riko Basic
Kombinácia: Dvojkombinácia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: