Powered by Smartsupp

Piklerovej triangel trojstranný MATEO s malou doskou

Piklerov trojuholník MATEO predstavuje pre deti veľkú výzvu. Majú možnosť si vybrať kombináciu strán podľa svojho aktuálneho rozpoloženia. Deti od 6 mesiacov môžu začať s tradičným rebríkom a postupne zvyšovať intenzitu podľa svojich schopností.

Variant:
€220 €220 €205 €220 €205 od €205
Dostupnosť: Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 393/BIE 393/SED 393/PRI 393/POV 393/TIA Zvoľte variant
Piklerovej triangel trojstranný MATEO s malou doskou

Podrobný popis

 

Triangel MATEO je vyrobený z kvalitného bukového dreva. Jeho stupienky majú priemer 28 mm a lezecká stena má hrúbku 15 mm, obe sú vyrobené z bukového dreva. Lanová časť je vypletená z prírodného jutového lana. Všetky hrany sú zaoblené a je príjemný na dotyk. Je ľahko skladateľný - zložíte ho pomocou malého jednoduchého kľúča, ktorý je súčasťou balenia. K trianglu je možné dokúpiť dosku, ktorú máme dostupnú v dvoch veľkostiach. Jedna strana dosky je hladká a slúži na šúchanie, druhá strana má stupienky a slúži na lezenie. Môžete si zakúpiť aj viacero (druhov) trianglov a doskami ich navzájom poprepájať.

 

Piklerovej triangel (vrátane jeho variácií) je bezpečná drevená preliezka pre bábätká, batoľatá a malé deti. Je v súlade s princípmi Montessori pedagogiky, ktorej hlavnou myšlienkou je nechať deti rozvíjať sa prirodzenou cestou cez slobodu pohybu a objavovania. Piklerovej trojuholník rozvíja hrubú motoriku dieťaťa, fyzickú silu, istotu v seba samého a svoje schopnosti. Dieťa si cibrí myslenie a sústredenie sa. Trénuje rovnováhu a koordináciu pohybov. Učí sa prekonávať prekážky – samostatne a vlastným tempom. Je vhodný pre deti od 6 mesiacov. Tí najmenší, ktorí ešte nevedia chodiť, ho použijú ako pomôcku na vytiahnutie sa zo zeme a k trianglu sa iba postavia. Liezť začnú postupne, keď sa na to budú cítiť pripravení. Je perfektný na fyzický pohyb v interiéri, ale za pekného počasia ho môžete využiť aj v exteriéri.

 


Dodatočné parametre:

Kategória:

Piklerovej triangel

Rozmer:

77 x 74,5 x 68

Material:

Bukový masív + jutové lano

Veková kategória:

Od 6 mesiacov

Výrobca:

Woodisio s.r.o.

Nosnosť:

100 kg (pričom nosnosť jednej tyče je 45 kg)

 

Upozornenie: Tento balík sa balí do dvoch krabíc!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: