Powered by Smartsupp

Set Triangel PEDRITO+ Doska LAURITA + Hojdačka TULU

Môžete to povedať aj takto: Tento set je pre tých, ktorí majú radi montessori hojdačku s tyčami, ktorá sa dá použiť aj ako mostík. Súčasťou setu je aj malý piklerov trojuholník a malá doska, ktoré sa dajú spojiť s hojdačkou.

Variant:
€242 €267 od €242
Dostupnosť: Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 399/PRI 399/TRA Zvoľte variant
Set Triangel PEDRITO+ Doska LAURITA + Hojdačka TULU

Podrobný popis

Môžete to povedať aj takto: Tento set je pre tých, ktorí uprednostňujú montessori hojdačku s tyčami, ktorá sa dá premeniť na mostík. Súčasťou setu je aj malý piklerov trojuholník a malá doska, ktoré sa dajú skombinovať s hojdačkou. Deti sa môžu na sete hrať rôznymi spôsobmi: vyliezať, podliezať, hojdať sa, prechádzať sa, šmýkať sa a podobne. Triangel a doska sa dajú používať aj samostatne. Doska má dve strany: hladkú a so stupienkami, ktoré sa dajú otáčať podľa potreby. Sklon dosky sa dá tiež nastavovať. Celý set je vyrobený z bukového dreva, ktoré je pevné a kvalitné. Tyče na hojdačke sú fixné a majú priemer 28 mm. Kúpou celého setu ušetríte peniaze, než keby ste kupovali jednotlivé produkty zvlášť.


 

Varianty:

Prírodné drevo je bez povrchovej úpravy a je vhodné pre interiér. Je hladké a príjemné na dotyk.

Natural je ošetrené dvomi vrstvami lazúry s Certifikátom EN 71, ktorá chráni drevo pred vodou a umožňuje jeho použitie v exteriéri. Je tiež ľahko umývateľná.


 

Parametre:

Kategória:

Výhodné sety

Záruka:

2 roky

Výrobca:

Woodisio

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: