Powered by Smartsupp

Učiaca veža montessori motív dinosaurus

Kuchynský pomocník s motívom dinosaura je skvelým nástrojom pre deti, ktoré sa chcú zapojiť do kuchynských činností. Tento pomocník je navrhnutý tak, aby bol bezpečný a stabilný pre deti, a zároveň poskytol zaujímavý a zábavný dizajn, ktorý deti milujú.

 

€89,90
Dostupnosť: Skladom
Kód: 2002
Učiaca veža montessori motív dinosaurus
Učiaca veža montessori motív dinosaurus biely (2)
Novinka

Podrobný popis

Tento produkt je navrhnutý tak, aby bol bezpečný, stabilný a pohodlný pre deti. Je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú jeho stabilitu a pevnosť.

Kuchynský pomocník nielen uľahčuje každodenné varenie, ale aj dodáva interiéru kúzlo. Jeho štýlový vzhľad a prirodzený, teplý dizajn sa dokonale hodí do akéhokoľvek štýlu kuchyne.

Učiaca veža je skutočne nenahraditeľným spoločníkom pri spoločnej príprave jedál. Od krájania zeleniny až po mixovanie ingrediencií, tento pomocník malým prieskumníkom uľahčí a spríjemní každodenné činnosti v kuchyni. Nie je to len nástroj, ale aj dekoratívny prvok, ktorý zvýrazní charakter každej kuchyne.

Výhody a parametre vášho kuchynského pomocníka a učiacej veže pre deti sú naozaj pôsobivé! Tento produkt je navrhnutý tak, aby bol bezpečný, stabilný a pohodlný pre deti vo veku od 1 do 8/9 rokov. S jeho klasickým vzhľadom a decentnou farbou sa bude hodiť ku všetkým dekorom kuchyne.

Výrobok je ručne vyrobený, s leštenými a bezpečnými hranami. Jeho jedinečný dizajn robí tento produkt jediným na trhu.

S výškou 82 cm, šírkou 41 cm a dĺžkou 44 cm je tento produkt dostatočne veľký na to, aby bol užitočný, ale zároveň dostatočne kompaktný na to, aby sa zmestil do väčšiny kuchýň. A s rýchlym a jednoduchým montážnym procesom je tento produkt ľahko inštalovateľný a pripravený na použitie.

Ručne vyleštený povrch zabezpečuje, že tento produkt je bezpečný a neohrozuje nikoho.

Tento kuchynský pomocník bol navrhnutý s ohľadom na deti, čo z neho robí ideálny nástroj, ktorý uľahčí domáce práce pre dieťa aj rodiča. Jeho ergonomický dizajn, ľahká hmotnosť a stabilita zaručujú, že je nielen praktický, ale aj pevný a bezpečný na použitie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: