Powered by Smartsupp

TUTIS KOČÍK JOGO MENTA

Komfortný, pružný a spoľahlivý mestský kočík JOGO , ktorý je najľahší v rade značky Tutis.

štandardná cena: €240 –16 % €199,90 €199,90 / 1 ks
Dostupnosť: Skladom
Kód: 1740

Podrobný popis

Tutis Jogo Menta je komfortný, pružný a spoľahlivý mestský kočík, ktorý je najľahší v rade značky Tutis. Je navrhnutý tak, aby vyhovoval aktívnemu životnému štýlu rodičov s malými deťmi a uľahčil a zlepšil ich každodenný život. Tento kočík je určený pre deti od 6 do 36 mesiacov.

Jeho rýchle a jednoduché skladanie jednou rukou nevyžaduje žiadnu fyzickú silu - vďaka sofistikovanej konštrukcii môžete kočík Tutis Jogo zložiť a rozložiť iba jednou rukou - jediným tlačidlom, jedným jemným pohybom. Keď je zložený, Jogo vyzerá ako stredne veľká cestovná taška. Bez problémov sa zmestí aj do najmenšieho kufra auta a ušetrí vám aj cenné miesto doma. Zložený kočík navyše stojí samostatne vo vzpriamenej polohe.

Vďaka predným kolieskam otočným o 360 ° je manévrovanie s kočíkom neuveriteľne ľahké. Veľká nastaviteľná strieška a odnímateľný nánožník kočíka vytvárajú pre vaše dieťa pokojnú oázu bez ohľadu na to, v akom rušnom prostredí sa spoločne pohybujete. Počas teplých letných dní oceníte veľké vetracie okienko striešky, ktoré zabezpečí dostatočnú cirkuláciu vzduchu v kočíku. Zips umožňujúci rozšírenie striešky je vodeodolný pre maximálnu ochranu dieťaťa v kočíku. Okienko v hornej časti striešky umožňuje ľahkú kontrolu dieťaťa bez nutnosti zastavovania. Horizontálna poloha sedadla ponúka veľkorysý priestor na spanie dĺžky 85 cm a šírky 32 cm.

Nánožník aj strieška sedadla majú špeciálnu povrchovú úpravu odolnú vetru, dažďu a snehu a ochranu proti slnku UV50+. Priedušný materiál zároveň umožňuje odparovanie vlhkosti, ktorá sa v kočíku s dieťaťom tvorí.

Ľahké skladanie jednou rukou odpružené zadné kolesá otočné predné kolesá s možnosťou uzamknutia otáčania nastaviteľná strieška bez nutnosti stláčania tlačidla okienko v strieške s ochranou proti dažďu a slnku veľké vetracie okienko s otváraním na zipsy v strieške priestranný sedák rozmeru 85 x 32 cm nastaviteľná opierka nôh horizontálna poloha na spanie 5-bodový bezpečnostný pás s návlekmi pre pohodlie dieťaťa rukoväť kočíka aj otočné madlo pred dieťaťom potiahnuté mäkkou eko kožou odnímateľný nánožník priestranný nákupný košík nožná brzda so systémom One Click pre rýchle a bezpečné zabrzdenie kočíka ľahký alumíniový podvozok bezúdržbové odolné plné kolesá plnené gélom RealGelTM kompaktný tvar zloženého kočíka Balenie obsahuje kočík so strieškou a nánožníkom.

Rozmery: D 78 x V 105 x Š 45 cm Rozmery zloženého kočíka: 57 x 30 x 45 cm Hmotnosť: 7,95 kg

Kočík je vhodný pre deti od 6 do 36 mesiacov (do 22 kg).

Kategória: Detský Kočík TUTIS
Kombinácia: Športový

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: