Powered by Smartsupp

Tiny Love Drevená hrazdička s podložkou

Hracia deka s hrazdou Tiny Love Boho Chic v luxusnom dizajne s drevenou hrazdou poskytuje rôzne aktivity na zabavenie a stimuláciu zmyslov dieťaťa od jeho narodenia.

štandardná cena: €139 –50 % €69 €69 / 1 ks
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Kód: 234
Tiny Love Drevená hrazdička s podložkou
Tiny Love Drevená hrazdička s podložkou
€139 –50 %

Podrobný popis

Tiny Love Drevená hrazdička s podložkou má extra mäkké polstrovanie a jemná tkanina poskytujú dieťaťu na deke maximálny komfort. 20 vývojových aktivít poskytuje dieťaťu zábavu a zároveň stimuluje jeho jednotlivé zmysly. Hudobná hračka v podobe roztomilého leňochoda pri pohybe jemne hrká a stlačením miesta na brušku sa aktivuje jedna z piatich melódií. Dieťa upúta šplhajúca plyšová koala, drevené krúžky s hrkálkou a stužkami aj eukalyptové lístky s čiernobielym výrazným vzorom. Veľký list pri pohybe hrká, dieťa do neho môže kopať nožičkami. Bezpečné zrkadlo aj veľký kvet so šuštiacimi okvetnými listami a priehľadným stredom s korálkami podnecujú dieťa k hraniu na brušku. Jednotlivé závesné hračky je možné používať aj samostatne mimo deky.

Balenie obsahuje 12 ilustrovaných kariet s číslami 1-12, s ktorými môžete každý mesiac vyfotiť svoje bábätko a dokumentovať tak jeho rast a vývoj počas prvého roku života.

Hrazdu je možné v staršom veku dieťaťa odstrániť a deku ďalej používať ako hraciu podložku.

Rozmer: 90 x 90 x 46 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: