Powered by Smartsupp

O Značke Skiddoü

Ponuka kočíkov TU:

https://www.littleheroes.sk/detske-kociky-skiddou/

Born to smile, teda poslanie a hodnoty skiddou

Skiddoü je značka vytvorená s cieľom priniesť radosť deťom vo veku 0-6 rokov a ich rodičom.

Máme radosť z vytvárania jedinečných vecí, ktoré rastú s deťmi, bezpečných a dobre navrhnutých, ktoré sú vizuálne krásne a majú atraktívnu cenu.
A najväčšou odmenou je pre nás šťastie rodín, ktoré dostávajú produkty skiddoü.

Chceme vás, rodičov, sprevádzať vo vašich vzdelávacích výzvach a byť s vami v každej etape života vášho dieťaťa, aby ste sa mohli naplno sústrediť na prežívanie spoločných chvíľ a užívanie si všedných dní.

Veríme, že šťastné detstvo pomáha budovať lepší svet!

Poslaním Skiddou je podporovať rodičov v starostlivosti o tých, ktorí sa o seba ešte nevedia postarať.

V dynamicky sa meniacom svete je veľa výziev, a preto je naším cieľom prekonávať prekážky v oblasti inovácií, výroby a logistiky. Len tak vám môžeme uľahčiť každodenný život, pomôcť posilniť väzby v najdôležitejšom období vášho života, podporiť rozvoj a vzdelávať deti.

Nie sme tu však na to, aby sme vás učili rodičovstvu.

Sme tu, aby sme vniesli radosť do každodenného života vášho dieťaťa, ktorý je aj vaším každodenným životom.

Vy budujete vzťahy, my vytvárame príležitosti

Značka skiddoü sa inšpirovala škandinávskym prístupom k rodičovstvu, ktorý sa zameriava na rovnováhu medzi ochranou toho, čo je prirodzené a primárne a rozvojom, jednoduchosťou a najvyššími bezpečnostnými štandardmi.

Čerpáme to najlepšie z filozofie škandinávskych krajín – inšpirujeme sa švédskou bezpečnosťou, pomáhame vám dosiahnuť nórsku harmóniu blízko k prírode, chceme vzdelávať v duchu fínskeho vzdelávacieho systému a skrášľovať váš každodenný život v súlade s dánskou filozofiou hygge.

Škandinávci veria, že originálna, vrodená blízkosť medzi rodičom a dieťaťom je dôležitá najmä počas prvého roka a podľa hygge, krása života spočíva v malých radostiach, slastiach a spoločne strávených chvíľach.

Skiddoü Nasjö

Skiddoü Oslo

Skiddoü Mikkeli