Powered by Smartsupp

Značka Carrello Baby

Sme spoločnosť Carrello a tisíce detí cítia našu starostlivosť od narodenia až po 4 roky. Vyrábame kočíky, vysoké stoličky, ohrádky, chodítka a mnoho ďalšieho!

Naša filozofia je jednoduchá a jasná pre každého: okrem rodičovskej lásky a starostlivosti potrebujú naše deti aj jasné dojmy a udalosti. A my vám s tým pomôžeme a vytvoríme vysoko kvalitné a pohodlné produkty.

Túžba rodičov spoznávať svet nanovo spolu s dieťaťom je dôležitejšia ako rutina a obmedzenia každodenného života. Povzbudzovať dieťa, aby objavovalo tento svet, občas spadlo, urobilo chyby, skúsilo to znova a vyhralo, je vo výchove dôležitejšie ako „sterilita“.
 
Naším poslaním je pomôcť rodinám vychutnať si proces otvárania nového
 
Naše motto „Grow with Wow“ nebolo zvolené náhodou. Skúste si spočítať, ako často zaznie natešené "Wow!" vychádza z úst vášho dieťaťa. A koľko ďalších úžasných momentov čaká na našich najmenších!
Ako to všetko začalo?
 
Začiatkom roku 2000 stál šťastný, mladý otecko v detskom obchode a vyberal kočík pre svojho novorodeného syna. Pri všetkom množstve ponúk by sa dali rozdeliť do dvoch skupín: prvá, drahá, od známych značiek, a druhá oveľa lacnejšia, čínska, s pochybnými vlastnosťami.
Príbeh mlčí o tom, ktorý kočík otec kúpil, ale ten deň možno nazvať začiatkom vytvorenia ochrannej známky Carrello, pretože kupujúci bol jedným zo zakladateľov značky. Vtedy sa zrodila myšlienka — ak neexistuje „zlatá stredná cesta“, prečo ju nevytvoriť sami?
 
 
2014-2023
Kočíky Carrello získali najpozitívnejšie recenzie a zaujali miesto lídra v predaji, ktorý dodnes neopustil.
Značka dostala svoje meno z nejakého dôvodu, z taliančiny Carrello v preklade znamená vozík.
 
Všetky práce sa vykonávajú pod záštitou úplnej bezpečnosti malého užívateľa.
Používajú sa iba bezpečné a hypoalergénne materiály, látky, farby a laky. Aj pri najdlhšom kontakte, pri ktorom sa detskému organizmu neublíži.
 
 
Dizajny sú vytvorené tak, aby nemohli bábätko zraniť. Neexistujú žiadne ostré rohy a detaily.
Všetky produkty spĺňajú bezpečnostné požiadavky. Kočíky, chodítka, vysoké stoličky sú vybavené niekoľkými bodovými bezpečnostnými pásmi. 
 
 
 
 
Carrello Bravo
 
 
Carrello Alfa
 
 
 Ponuka Kočíkov TU : https://www.littleheroes.sk/detske-kociky-carrellobaby/