Powered by Smartsupp

Detská Stolička Moon

Stolička Mima Moon, ktorá je výrazom moderného dizajnu, je ideálna pre tých, ktorí majú radi súčasné špičkové riešenia.

€435
Dostupnosť: Skladom
Kód: 2252

Podrobný popis

Detská Stolička Moon Black

S jej 3v1 konceptom môže byť dieťa súčasťou rodinných jedál od narodenia až do školského veku. Rôzne možnosti náklonu a voliteľné vkladacie polstrovanie robia stoličku vhodnou pre novorodencov. Keď odstránite pult a opierku nôh, stolička sa stane jedálenskou stoličkou pre batoľatá od 6 mesiacov. Keď vyberiete vnútorné sedadlo, stolička sa premení na stoličku pre staršie deti, ktoré ju môžu používať samostatne pri jedálenskom stole. Stolička je jednoducho nastaviteľná na rôzne výšky a v maximálnej výške je vhodná aj pre kuchynské barové pulty. Pevná a stabilná konštrukcia zaručuje bezpečnosť dieťaťa. Kolieska Easy-Glide umožňujú ľahké presúvanie stoličky v interiéri.

Doplnky, ktoré sa predávajú samostatne, vám umožnia prispôsobiť stoličku veku vášho dieťaťa a vašim farebným preferenciám:

vložka pre novorodencov s opierkou hlavy určená pre deti od narodenia sedacia podložka s pásmi v rôznych farbách pre batoľatá podsedák pre malé deti sada sedacích vankúšikov v rôznych farbách pre staršie deti.

 


 

Podrobnosti:

Hmotnosť stoličky: 10,8 kg

Nosnosť stoličky: 45 kg

Základňa: 55 × 66 cm

Max. výška k hornému okraju stoličky: 119,5 cm

Výška pultu: od 71 do 89 cm

Detská Stolička Moon Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: