Powered by Smartsupp

Drevená kĺzačka s autami Viga

Deti môžu autíčka neustále púšťať po šmykľavke, čím si zlepšujú svoje motorické schopnosti, koordináciu rúk a očí a trpezlivosť. A navyše sa dlhodobo zabavia. Keď šmýkačku nepoužívate, autíčka môžete jednoducho vložiť do zárezov.

štandardná cena: €17,90 –44 % €9,90 €9,90 / 1 ks
Dostupnosť: Vypredané
Kód: 1164
Drevená kĺzačka s autami Viga
Drevená kĺzačka s autami
Výpredaj
€17,90 –44 %

Podrobný popis

 

Drevená kĺzačka s autami

Drevená šmykľavka s autíčkami poskytne vašim deťom mnoho zábavy. Balenie obsahuje drevenú šmýkačku s motívom polárnych medveďov, ktorá je vymaľovaná jemnými farbami, a štyri autíčka.  Kĺzačka s autami je určená pre deti od 18 mesiacov. Na jej výrobu bolo použité len kvalitné drevo a zdravotne neškodné farby.

Hlavné charakteristiky drevenej kĺzačky s autami Drevená šmýkačka je ideálnym darčekom pre všetky malé deti Na šmýkačke môžu deti púšťať štyri autíčka Podporuje rozvoj jemnej motoriky, koordinácie rúk a očí a trpezlivosti Poskytuje dlhotrvajúcu zábavu pre deti Hračka je vyrobená z kvalitného dreva a natretá ekologickými farbami, čo zaručuje bezpečnosť aj pre najmenších Autíčka možno uložiť do zárezov na šmýkačke Drevená kĺzačka s autami je určená pre deti od 18 mesiacov.

 


 

Podrobnosti:

  • Vhodná pre: od 1,5 r
  • Odporúčaný vek: 1,5 r

 


 

Rozmery šmýkačky:
26 × 23,5 × 8,5 cm

Kategória: VÝPREDAJ
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: