Powered by Smartsupp

To čo o značke ZAFFIRO ešte nevieš

Vieme, aké dôležité je pre vás vaše dieťa a jeho zdravý vývoj už od prvých dní života. Už roky pracujeme na podpore uvedomelého rodičovstva a podporujeme vás, milí rodičia, v tejto novej, jedinečnej úlohe. Všetko, čo tvoríme, je vytvorené s ohľadom na našich blízkych.

Dizajn

Sme tím, ktorý si dal jasný cieľ: Podporovať myšlienky blízkosti a krásy. Navrhujeme pre deti a rodičov, pričom myslíme na potreby oboch súčasne. Pohodlné, ergonomické a moderné, no vždy bezpečné - to sú poľské produkty značky ZAFFIRO. Naši dizajnéri sú autormi unikátnych riešení (patentov) a tvorcami originálnych vzorov (vrátane látok).

Kvalita

Pri výrobe aj tých najmenších prvkov spĺňame tie najprísnejšie normy, starostlivo testujeme odolnosť látok a používame materiály najvyššej kvality. Musia byť absolútne zdravotne nezávadné a bezpečné, čo potvrdzuje certifikát Oeko-Tex® Standard 100 class1.

Naše produkty sú vyrábané výhradne v Poľsku, pod prísnou kontrolou kvality.

Ocenenia a úspechy

Sme veľmi hrdí, že naša práca bola ocenená rodičmi a odborníkmi z odvetvia. Získali sme množstvo pre nás dôležitých ocenení a sme držiteľmi špeciálneho certifikátu kvality Kid Zone, pod patronátom detského ombudsmana. Plníme si tak naše sny o poľskej spoločnosti, ktorá stanovuje najvyššie štandardy z hľadiska kvality, bezpečnosti a dizajnu.

Spoločnosť WOMAR je poľská rodinná firma. Od roku 1989 sa špecializujeme na výrobu výrobkov pre deti a dojčatá a väčšina našej produkcie sa vyváža do viac ako 40 krajín. Značku Zaffiro sme vytvorili s cieľom propagovať najmä produkty, ktoré podporujú rodičov, ktorí si uvedomujú dôležitosť blízkosti a puta s dieťaťom už od prvých chvíľ po narodení. Presadzujeme myšlienku nosenia detí „Srdcom k srdcu“ , v šatkách a nosičoch, ako návrat k múdrej tradícii generácií, znovuobjavenej a rozvinutej pomocou moderného psychologického výskumu.

Ergonomické Nosiče 

Piktogram

Navrhnuté v spolupráci s lekármi a fyzioterapeutmi.

vzorové
produkty

Ergonomické nosiče sú výbornou voľbou pre rodičov, ktorí si uvedomujú dôležitosť blízkosti, dotyku a pozornosti pre vývoj svojho dieťaťa. Navrhnuté s dôrazom na každý detail, zaisťuje bezpečnosť dieťaťa a udržiavanie anatomicky správnej polohy a rodiča pohodlie a voľnosť pohybu. Pohodlnejšie pri starostlivosti o staršie, ťažšie deti (široké, pohodlné ramená a špeciálne profilovaný bedrový pás) a o niečo jednoduchšie ako šatky.

Nosenie

Bábätká sú šťastné, keď sa nosia. Výskumy ukazujú, že rodičia nosiacimi svoje deti nielen uspokojujú ich prirodzenú potrebu blízkosti, ale posilňujú aj mimoriadne dôležité puto, základ pre správny duševný a emocionálny vývoj. Blízkosť a prítomnosť rodiča, ktorú dieťa neustále pociťuje, možno nazvať „efektom nasýtenia“ – vplyvom, ktorý hlboko určuje budúci pocit bezpečia a dôvery dieťaťa v seba samého a svet. Je tiež dokázané, že nosenie bábätka znižuje jeho nepohodlie pri chorobe či bolestivé prerezávanie zúbkov.

Pri tvorbe našich nosičov sme mysleli na tých rodičov, ktorí chcú byť svojim deťom nablízku a nechcú sa vzdať svojej aktivity a mobility. S našimi nosičmi si môžete užívať slobodu a pohodlie kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť a váš drobec sa bude cítiť bezpečne a zvedavo na svet, do ktorého ho vezmete, pričom bude mať vaše srdce pri srdci.

Bezpečnosť

Detské nosiče Zaffiro spĺňajú najnovšie európske bezpečnostné normy. Vyrobené z antialergických tkanín najvyššej kvality, potvrdené certifikátom OEKO-TEX Standard 100 CERTIFICATE , ktorý obmedzuje prípustný obsah škodlivých formaldehydov, ftalátov a BPA. Odporúčané nadáciou "Dar dla Najm Młodych".

Spoľahlivá trojbodová pracka bedrového pásu svetovej značky Duraflex je vybavená zámkom, ktorý chráni pred nechceným rozopnutím. Špeciálny dizajn tvarovaného bedrového pásu v kombinácii so širokým nosným popruhom a masívnou odolnou prackou zaručujú bezpečnosť dieťaťa pri nosení. Nosič je navrhnutý tak, že nôžky dieťatka má roztiahnuté do strán, čo podporuje rozvoj bedrových kĺbov. Široký a mäkký panel zakrývajúci chrbátik dieťaťa zasa pomáha udržiavať vhodný anatomický tvar chrbtice a mäkký golier (opierka hlavy) poskytuje oporu hlavičke dieťaťa.

 

Sloboda

Ergonomický nosič je najlepším riešením pre začínajúcich rodičov. Ocenia ju najmä oteckovia, ktorí majú radi aktívny životný štýl , outdoorové aktivity a turistiku. Môžete vykonávať mnoho každodenných činností bez toho, aby ste opustili svoje dieťa. Obe ruky máte voľné, čo umožňuje značnú voľnosť a aktivitu, s plným kontaktom s bábätkom a schopnosťou rozpoznať potreby bábätka okamžite, keď ich signalizuje.

Nosič sa ľahko nasadzuje a vyzúva bez ďalšej pomoci. Zaručuje stabilitu a bezpečné držanie aj pri intenzívnych pohyboch. Disponuje pohodlnými a bezpečnými prackami a jednoduchým systémom nastavovania, vďaka ktorému sa dokonale prispôsobí štíhlej aj vysokej postave. Z rovnakého dôvodu môžu byť skvelými nosičmi nielen mamičky, ale aj oteckovia.

Dizajn

Od momentu vytvorenia každého nápadu až po finálnu fázu jeho realizácie spolupracujeme s tímom osvedčených dizajnérov. Vďaka ich skúsenostiam a otvorenosti voči potrebám našich zákazníkov vznikajú produkty, ktoré spájajú inovatívny a funkčný dizajn s citom pre krásu a eleganciu. Snažíme sa sledovať najnovšie módne trendy, ale aj sami tvoríme nové vzory látok a často patentované dizajnové riešenia.

Naše produkty sú vyrábané výhradne v Poľsku na základe technologických liniek ponúkajúcich najvyššiu kvalitu spracovania. Starostlivo a vedome vyberáme suroviny, ktoré spĺňajú najprísnejšie normy platné v Európskej únii. Chceme nielen vytvárať krásu a dobrý dizajn, ale predovšetkým podporovať myšlienku uvedomelého rodičovstva, špeciálnej starostlivosti o to, čo je medzi rodičom a dieťaťom najcennejšie.

Zodpovednosť

V nosiči môžete nosiť dieťa od 5/6 mesiacov bez IUD. Dieťa môžete nosiť v nosiči od chvíle, keď sa sebavedome posadí, ale nemusí sa vedieť samo posadiť - zvyčajne sa tak deje okolo 5/6 mesiaca života dieťaťa (v r. v niektorých prípadoch sa to stane neskôr). Je to dôležité, pretože chrbtica dojčaťa sa stále vyvíja a príliš skoré vzpriamené polohovanie môže prispieť k rozvoju defektov chrbtice a bedier dieťaťa.

Zdravie a správny vývoj vášho dieťaťa sú pre nás najdôležitejšie. Používanie nosičov a spôsob nosenia bábätka odporúčame konzultovať s detským lekárom, nakoľko diagnostikované vývojové chyby bábätka a niektoré somatické ochorenia môžu v tomto smere predstavovať určité kontraindikácie.

Ponuka Nosičov TU : https://www.littleheroes.sk/nosice-pre-deti/