Powered by Smartsupp

Vlajková loď kočíka Familidoo pre viac pasažierov!

 

Spoločnosť Familidoo, založená v roku 2014, si dala za cieľ stať sa prvou prvou rodinnou spoločnosťou na svete, načúvať obavám členov rodiny a uspokojovať ich potreby kvality, dizajnu a funkčnosti bez účtovania prémie. 

Produkty Familidoo sa zameriavajú na rodiny všetkých typov, veľké aj malé. Familidoo je lídrom v odvetví kočíkov pre viac pasažierov, ale rovnako veľa času a odhodlania venujeme všetkým našim produktom od hračiek pre deti až po príslušenstvo a dokonca aj technológiu inteligentnej starostlivosti.

Familidoo tiež chápe, že naši chlpatí spoločníci sú často hlavnou súčasťou rodinnej štruktúry. Z tohto dôvodu poskytujeme rad kočíkov prispôsobených potrebám vášho domáceho maznáčika, vrátane úložného priestoru na jedlo a vodu, rampy a priedušných priehradiek zo sieťoviny.

Značka Familidoo dodnes trvá na presadzovaní dokonalosti v každom detaile počas celého životného cyklu dizajnu a výroby produktu, pričom zabezpečuje, aby bol každý kus šetrný k životnému prostrediu, všestranný a módny. Naďalej oslavujeme naše produkty každý deň prostredníctvom každého spokojného rodiča a každého usmievavého dieťaťa.

 Ponuka Kočíkov TU : https://www.littleheroes.sk/detske-kociky-familido/