Powered by Smartsupp

STAVEBNICE RIWI

RIWI buildit predstavuje vysokokvalitné a obrovské penové stavebné bloky .


Naše stavebnice XXL potešia každý deň množstvo detí vo vzdelávacích inštitúciách, ako aj v súkromných domácnostiach po celom svete.

Tu vám chceme poskytnúť pohľad do zákulisia.
 

Deti milujú RIWI®

Od roku 2017 sa nám podarilo inšpirovať viac ako 25 000 detí . Je to skvelý pocit, pretože presne vieme, ako veľmi sa deti tešia z takého kreatívneho a veľkého darčeka .

Viac ako 95 % opýtaných rodín uviedlo, že stavebnice RIWI sú ich obľúbenou hračkou a skutočným vrcholom každej návštevy.

Ako sa zrodil RIWI?

Ako inžinierov bolo stavebníctvo vždy súčasťou našich životov. Ako deti sme radi stavali jaskyne z čalúnenia a skrývali sa v nich a stavali vysoké veže zo stavebných kociek, aby sme ich potom opäť zničili.

Museli sme si uvedomiť, že neexistuje jediná hračka na tento účel, ktorá by bola na jednej strane taká všestranná a na druhej strane aj cenovo dostupná pre súkromné ​​domácnosti.
 

Prečo pena?

Po niekoľkých prototypoch sme konečne našli dokonalý materiál pre naše XXL stavebné bloky: polyuretánovú penu

Keďže sme prvou spoločnosťou, ktorá používa PU penu bez povrchovej úpravy pre detské hračky, vyvinuli sme vlastnú receptúru peny, aby sme na jednej strane splnili chemickú nezávadnosť hračiek a na druhej strane dosiahli dokonalé stavebné vlastnosti, odolnosť a dlhú životnosť. Tento vzorec sa v priebehu rokov ďalej rozvíjal a zdokonaľoval.

Prečo velúrové poťahy?

Niektorí z našich zákazníkov sú verejné inštitúcie, centrá dennej starostlivosti a školy. Sú tam iné podmienky a tiež náročné využitie hry. Preto boli vynájdené ochranné kryty. Velúr je správny, pretože stále môžete stavať dobre s teraz ťažšími stavebnými blokmi (kľúčové slovo: trenie). Ďalším pozitívnym efektom je, že stavebnice s velúrovým poťahom sú veľmi plyšové.

 

 

Ako môžem uložiť bloky XXL?

Obrovské bloky sú skvelé, kým nezablokujú celú obývačku. Na to sú poťahy na pohovky RIWI. V prikrývke na gauč je možné ukryť 24 stavebných blokov XXL. Môžete ju teda použiť ako hraciu pohovku a ľahko ju prepravovať.