Powered by Smartsupp

BIBS cumlíky DE LUX Rôzne farby veľ. 2

BIBS sa stávajú celosvetovo populárnymi. Sú jednoduché a štýlové. BIBS sú cumlíky, ktoré sa vyrábajú a navrhujú v Dánsku už viac ako 30 rokov. Ich škandinávsky dizajn je minimalistický, kvalitný a ponúka širokú škálu farieb pre BIBS cumlíky.

Variant:
štandardná cena: €9,30 –15 % €7,90 €3,95 / 1 ks €3,95 / 1 ks €3,95 / 1 ks €3,95 / 1 ks
Dostupnosť: Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 1590/M 1590/M2 1590/M3 1590/M4 Zvoľte variant
BIBS cumlíky DE LUX Rôzne farby veľ. 2
BIBS DE LUX klasické 2
Výpredaj
€9,30 –15 %

Podrobný popis

Okrem jedinečného dizajnu sa značka BIBS snaží, aby boli cumlíky zdravotne v poriadku a podporovali prirodzený vývoj detí.

Sacia časť je vyrobená zo 100%-ného prírodného kaučuku, ktorý je veľmi pružný a mäkký súčasne, odolný voči vzniku trhlín a odlomeniu malých kúskov. Ostatné časti (krúžok a karička) sú vyrobené zo zdravotne nezávadného polypropylénu (PP). Cumlík je navrhnutý tak, aby nedráždil citlivú pokožku bábätka. Okrúhly krúžok s vetracími otvormi má klenutý tvar, takmer sa nedotýka pokožky okolo úst, tá preto zostáva pokojná, bez otlačkov a podráždení. Vďaka jemnému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dieťa cumlík ľahko stláča a formuje v ústach, čím je zachovaný prirodzený vývin podnebia, zúbkov a ďasien detí.

Prečo deti obľubujú cumlíky BIBS DE LUX?

Extra ľahučký. Výnimočná chuť prírodného kaučuku, deti ho prirodzene uprednostňujú pred syntetickými materiálmi ako je silikón. Guľatý / čerešňový tvar sacej časti si často obľúbia aj deti, ktoré odmietajú iné tvary cumlíka. Prečo rodičia obľubujú cumlíky BIBS?

Dieťa saje len 100% prírodný bezpečný materiál – kaučuk vyrobený z miazgy stromu Hevea. Vďaka špeciálnemu klenutému tvaru krúžku je minimalizovaný dotyk cumlíka s pokožkou a nevznikajú otlačky a podráždenia. Štýlový dizajn v mnohých farebných prevedeniach. Vyrobené v EU.

Zloženie:

Sacia časť: 100% prírodný kaučuk

Ostatné časti: polypropylén (PP)

Bez BPA, PVC, ftalátov a iných škodlivých látok.

Vyrobené v Dánsku. Testované v Consumer Lab Denmark. V súlade s európskym štandardom EN 1400+A1.