Powered by Smartsupp

BIBS cumliky Boheme Sage/ Cloud/ Ivory/ Blush/ Peach

Kolekcia BOHEME s romantickými a umeleckými siluetami sa inšpiruje bohémskym štýlom s hlbokým cítením pre matku prírodu.

Variant:
štandardná cena: €4,90 –20 % €3,90 €3,90 / 1 ks €3,90 / 1 ks €3,90 / 1 ks €3,90 / 1 ks €3,90 / 1 ks
Dostupnosť: Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 1593/IVO 1593/BLU 1593/S 1593/S2 1593/M5 Zvoľte variant
BIBS cumliky Boheme Sage/ Cloud/ Ivory/ Blush/ Peach
BIBS Boheme clasic (1)
Výpredaj
€4,90 –20 %

Podrobný popis

BIBS cumlik Boheme - Bohémsky štýlspája prírodné prvky, ako je drevo, ratan a macramé, s umeleckými a organickými vzormi. Elegancia a umelecký štýl. Cumlík z organického prírodného kaučuku vhodný pre bábätká. Guma je teraz najčastejšie voleným materiálom pre detské figuríny. Figuríny BIBS BOHEME sú mäkké a pružné, takže pri správnom odvetrávaní počas sania má dieťa pocit, ako by salo z mamičkinho prsníka. Štít je tvarovaný tak, aby sa nedotýkal úst alebo brady dieťaťa, a tým zabraňuje začervenaniu, pľuzgierikom, vyrážkam, bakteriálnym výtokom alebo vážnejším kožným infekciám. Poťah má tiež otvory, takže dieťa môže ľahko dýchať, keď drží cumlík v ústach. Každá súčasť cumlíka bola navrhnutá v spolupráci s neonatológmi, vďaka čomu bola dosiahnutá plná anatomická ergonómia vhodná pre konkrétny vývojový vek dieťaťa. Cumlíky z organickej gumy je možné používať pre deti od prvého dňa života. Vlastnosti cumlíkov z organickej gumy BIBS 100% bezpečný 100% organický Bez BPA 0% organické neobsahuje PVC 0% neobsahuje ftaláty 0% Vyrobené v Dánsku Vek: 0+ mesiacov

Tu je iná parafráza tejto vety: Bohémsky štýl mieša prírodné prvky, ako je drevo, ratan a macramé, s umeleckými a organickými vzormi. Elegancia a umelecký štýl. Cumlík z organického prírodného kaučuku vhodný pre bábätká. Guma je teraz najčastejšie voleným materiálom pre detské figuríny. Figuríny BIBS BOHEME sú mäkké a pružné, takže pri správnom odvetrávaní počas sania má dieťa pocit, ako by salo z mamičkinho prsníka. Štít je tvarovaný tak, aby sa nedotýkal úst alebo brady dieťaťa, a tým zabraňuje začervenaniu, pľuzgierikom, vyrážkam, bakteriálnym výtokom alebo vážnejším kožným infekciám. Poťah má tiež otvory, takže dieťa môže ľahko dýchať, keď drží cumlík v ústach. Každá súčasť cumlíka bola navrhnutá v spolupráci s neonatológmi, vďaka čomu bola dosiahnutá plná anatomická ergonómia vhodná pre konkrétny vývojový vek dieťaťa. Cumlíky z organickej gumy je možné používať pre deti od prvého dňa života.

Vlastnosti cumlíkov:

  • z organickej gumy BIBS 100% bezpečný
  • 100% organický
  • Bez BPA 0% organické
  • neobsahuje PVC 0%
  • neobsahuje ftaláty 0%
  • Vyrobené v Dánsku
  • Vek: 0+ mesiacov