Powered by Smartsupp

ECORASCALS miska Kačka s prísavkou

Miska s motívom kačky je taká malá, že sa zmestí aj na najužšie stoličky na kŕmenie

štandardná cena: €29,90 –36 % €18,90 €18,90 / 1 ks
Dostupnosť: Skladom
Kód: 1143
ECORASCALS miska Kačka s prísavkou
ECORASCALS miska Kačka s prísavkou
Akcia
€29,90 –36 %

Podrobný popis

ECORASCALS Bambusová miska s prísavkou modrá Kačka

Tento výrobok je jednoduchý na údržbu a príjemný na dotyk. Je ideálny pre deti všetkých vekových kategórií, ako aj pre dospelých, ktorí konzumujú tri a viac jedál denne.

Prísavku je možné odstrániť pre staršie deti a výrobok vydrží tak dlho, ako budete potrebovať. Je skvelý pre mladých ľudí na pikniky, kemping alebo ako záhradný riad, alebo ako úžasná pamiatka na detstvo.

Obsahuje tri sekcie, ktoré sú ideálne na oddelenie rôznych jedál, čo výrazne uľahčuje prácu a pomáha pri zavádzaní a skúšaní nových potravín. Sekcionálne taniere sú vynikajúce, deti sa už nesťažujú, že sa jednotlivé zložky večere navzájom dotýkajú.

Odnímateľné silikónové prísavky a lyžičky na kŕmenie sú vyrobené zo 100 % silikónu schváleného FDA, bez obsahu plastu, BPA, PVC, olova a ftalátov.

Pred prvým použitím umyte v mydlovej vode alebo jemnom prostriedku na riad a opláchnite. Prírodný bambusový riad neumývajte v umývačke riadu, aby vám vydržal roky.

Bambusový riad nedávajte do mikrovlnnej rúry, rúry na pečenie, sterilizátora, umývačky riadu ani mrazničky - môže sa zdať, že sa s ním dobre manipuluje, ale ak sa s ním takto nezaobchádza, vydrží dlhšie.

Ak ho používajú malé deti, mali by byť vždy pod dohľadom dospelej osoby. Silikónové lyžice na kŕmenie sú odnímateľné na dôkladné čistenie.

Výrobok neobsahuje BPA, ftaláty, melamín ani mikroplasty.

Vaša spokojnosť, bezpečnosť vašich detí a ochrana našej planéty sú pre nás prioritou.

Všetky obaly eco rascals sú vyrobené z recyklovaných kartónových škatúľ.


 

Podrobnosti:

 Odporúčané pre deti: 6m - 5 rokov

Rozmery: 20,7 cm x 20,4 cm x 4,2 cm,

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: