Powered by Smartsupp

ECORASCALS miska Lienka s prísavkou

Lienka, červená bambusová miska s prísavkou, je ideálna pre kŕmenie dojčiat a malých detí od 6 mesiacov. Je vyrobená z bambusu, ktorý je organický, recyklovateľný a biologicky odbúrateľný materiál, pestovaný a zberaný bez použitia pesticídov.

štandardná cena: €22,90 –30 % €15,90 €15,90 / 1 ks
Dostupnosť: Skladom
Kód: 1140
ECORASCALS miska Lienka s prísavkou
ECORASCALS miska Lienka s prísavkou
Výpredaj
€22,90 –30 %

Podrobný popis

ECO RASCALS Lienka tanier s červenou prísavkou je neoceniteľným pomocníkom pri kŕmení detí od 6 mesiacov. Je vyrobený z bambusu, ktorý je pestovaný bez použitia pesticídov, a je odolný. Dvojdielny priestor je ideálny pre rozširovanie stravy dieťaťa metódou BLW.

Bambusový tanier sova je tiež skvelým pomocníkom pri kŕmení detí od 6 mesiacov. Tanier Eco Rascals je vyrobený z organického bambusu, ktorý je pestovaný bez použitia pesticídov, a je recyklovateľný. Je odolný, takže sa nemusíte obávať, že by spadol zo stola. Vďaka odnímateľnému silikónovému podstavcu s silnou prísavkou sa nemusíte obávať rozliatej polievky. Tieto tri sekcie sú skvelé pre ochutnávky jedál BLW a mnohé ďalšie prípady (napr. kňučanie pri dotyku jedla). Maličkosť a uvidíte výrazný rozdiel v pohodlí pri kŕmení.

Tanier bol navrhnutý tak, aby sadol aj na tie najužšie vysoké stoličky a nerobil vám najmenšie problémy s čistením. Odnímateľné silikónové prísavky sú vyrobené zo 100% silikónu schváleného FDA, bez plastov, BPA, PVC, olova a ftalátov. Pred prvým použitím ich umyte vo vode s jemným čistiacim prostriedkom a opláchnite. Pozor, produkty z bio bambusu by sa nemali používať v mikrovlnných rúrach, rúrach, sterilizátoroch, umývačkách riadu alebo mrazničkách. Po takomto použití sa síce hneď nepokazia, no drasticky skrátia ich životnosť. Okrem toho nezabudnite pravidelne naolejovať tanier akýmkoľvek kuchynským olejom. Podľa intenzity používania aspoň raz za štvrťrok.


 

Podrobnosti:

  • kompaktná veľkosť - vždy sa zmestí na stoličku - dvojdielny priestor - ideálne na rozšírenie BLW stravy dieťatka
  • prírodný a bezpečný materiál 100% bambus
  • silná prísavka - koniec prevracania tanierov a misiek
  • Bez BPA, bez ftalátov, bez melamínu, bez mikroplastov

Rozmery: 16,9 cm x 16,5 cm x 3,3 cm,