Powered by Smartsupp

ECORASCALS sada lyžičiek

ECORASCALS Bambusová lyžička so silikónovým uzáverom Mix Farba je určená pre deti vo veku od 6 mesiacov do 5 rokov. 

štandardná cena: €11 –28 % €7,90 €2,63 / 1 ks
Dostupnosť: Skladom
Kód: 1149
ECORASCALS sada lyžičiek
ECORASCALS sada lyžičiek
Výpredaj
€11 –28 %

Podrobný popis

ECO RASCALS Sada troch bambusových lyžičiek na kŕmenie je neoceniteľným pomocníkom pri kŕmení detí od 6 mesiacov. Bambus je pestovaný bez použitia pesticídov, je bezpečný a odolný. Bezpečný certifikovaný silikón. Ideálny pre rozširovanie stravy dieťaťa metódou BLW.

Vyrobené z prírodného, organického, recyklovateľného, biologicky odbúrateľného bambusu, ktorý je pestovaný a zberaný bez použitia pesticídov. Vďaka super flexibilnému krytu lyžice v piatich základných farbách eco rascals™ a jeho profilu lyžička výrazne uľahčuje počiatočné kŕmenie dojčiat a tiež uľahčuje menším deťom naučiť sa samostatne jesť.

Ľahko sa čistí a je veľmi príjemný na dotyk. Je vhodný pre malé deti a nielen, že poslúži aj deťom, ktoré jedia jedlá vo forme kaší a polievok a tým, ktoré už jedia všetku tuhú stravu samé. Odnímateľné silikónové časti lyžičiek sú vyrobené zo 100% FDA schváleného silikónu, bez plastov, BPA, PVC, olova a ftalátov. Pred prvým použitím ich treba umyť v teplej mydlovej vode alebo jemnom prostriedku na umývanie riadu a dôkladne opláchnuť. Prírodný bambusový riad neumývajte v umývačkách riadu, potom bude slúžiť dlhé roky. Pozor, produkty z bio bambusu by sa nemali používať v mikrovlnných rúrach, rúrach, sterilizátoroch, umývačkách riadu alebo mrazničkách. Po takomto použití sa síce hneď nerozbijú, no drasticky to ovplyvňuje ich životnosť.

Maličkosť a uvidíte výrazný rozdiel v pohodlí pri kŕmení. Lyžičky boli navrhnuté logopédom tak, aby učenie samostatného jedenia bolo pre bábätko jednoduché a bezpečné. Odnímateľná silikónová časť bola navrhnutá tak, aby vám pri čistení nerobila najmenšie problémy. Sú vyrobené zo 100% silikónu schváleného FDA, bez plastov, BPA, PVC, olova a ftalátov. Pred prvým použitím ich umyte vo vode s jemným čistiacim prostriedkom a opláchnite. Pozor, produkty z bio bambusu by sa nemali používať v mikrovlnných rúrach, rúrach, sterilizátoroch, umývačkách riadu alebo mrazničkách. Po takomto použití sa síce hneď nepokazia, no drasticky skrátia ich životnosť.

Vždy, keď sú používané malými deťmi, by mali byť vždy pod dohľadom dospelých. Silikónové lyžičky na kŕmenie sú odnímateľné pre účely čistenia. Prosím, sledujte ich používanie. Máme na srdci budúcnosť našich detí, a preto sú všetky obaly ECO RASCALS vyrobené z recyklovaných materiálov.


 

Podrobnosti:

  • kompaktná veľkosť -  ideálne na rozšírenie BLW stravy bábätka
  • prírodný a bezpečný materiál 100% bambus
  • odnímateľný uzáver lyžice
  • Bez BPA, bez ftalátov, bez melamínu, bez mikroplastovRozmery: 3,9 cm x 3,9 cm x 14,8 cm,