Powered by Smartsupp

LOVI Misky pre deti 2ks Pistachio/Tamarillo

Sada misiek je vyrobená z prírodných surovín, vrátane 20% recyklovaných drevitých vlákien, čo znižuje obsah plastu. Neobsahuje melamín ani BPA.

Variant:
štandardná cena: €13,90 –64 % €5 €2,50 / 1 ks €2,50 / 1 ks
Dostupnosť: Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 1230/TAM 1230/PIS Zvoľte variant
LOVI Misky pre deti 2ks Pistachio/Tamarillo
Misky lovi pre deti (2)
Výpredaj
€13,90 –64 %

Podrobný popis

LOVI sada dvoch misiek v rôznych farbách je ideálna pre prvú ochutnávku polievky a skúmanie nových chutí v strave vášho dieťaťa. Sú skvelé na samostatné kŕmenie a sú vhodné pre deti od 6 mesiacov.

Výrobky LOVI sú ľahké, praktické, ľahko sa držia a majú bezpečný, oválny tvar, takže ich môžu používať deti aj rodičia. Na výrobu misiek sme použili 20% recyklovaných drevitých vlákien, čo znižuje obsah plastu a hlavne sú tieto produkty bez melamínu a BPA.

Tvar riadu je prispôsobený dospelým. Jednoducho sa kombinujú s ostatnými produktmi v kolekcii (misky, tanieriky, hrnčeky, lyžičky v troch atraktívnych farebných kombináciách). Súprava obsahuje dve veľkosti misiek: menšie s objemom 300 ml a väčšie s objemom 420 ml – prispôsobené rôznym úrovniam vývoja dieťaťa.

Výhody produktu Súprava je zabalená v elegantnej škatuľke, takže poslúži aj ako ideálny darček. Súprava misiek s prírodnými surovinami, 20% recyklovaných drevitých vlákien, menej plastu. Minimalistické, bez zbytočných aditív. Ľahké a praktické, skvelé na samostatné kŕmenie, vhodné pre deti 6m+. Bez melamínu a BPA. Prispôsobené rôznym pokrmom. Jedinečný design, jednoducho kombinovateľné. Kvôli ochrane planéty má obal certifikáciu FSC a materiál v ňom použitý je zo 60% recyklovaný. Jemné farby sa hodia do každého interiéru, oceníte ich aj v prírode.