Powered by Smartsupp

LOVI súprava riadu s hrnčekom pre deti granola/pistachio/tamarillo

LOVI sada jedálenského riadu obsahuje misku, tanier a hrnček v rôznych farbách, ktoré sú ideálne pre objavovanie nových chutí v strave vášho dieťaťa.

Variant:
štandardná cena: €13,90 –43 % €7,90 €2,63 / 1 ks €2,63 / 1 ks €2,63 / 1 ks
Dostupnosť: Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 1155/TAM 1155/PIS 1155/GRA Zvoľte variant
LOVI súprava riadu s hrnčekom pre deti granola/pistachio/tamarillo
Snímka obrazovky 2023 11 21 133724
Výpredaj
€13,90 –43 %

Podrobný popis

Miska s kapacitou 420 ml a tanier s kapacitou 400 ml sú navrhnuté pre rôzne detské jedlá, zatiaľ čo hrnček s objemom 180 ml je perfektný na učenie pitia z otvoreného pohára. Je to skvelá voľba pre samostatné kŕmenie, určené pre deti od 6 mesiacov.

LOVI produkty sú ľahké, praktické, ľahko sa držia a majú bezpečný, oválny tvar, takže ich môžu používať deti aj rodičia. Na výrobu tanierikov sme použili 20% recyklovaných drevitých vlákien, vďaka čomu je v ich zložení menej plastu a hlavne sú tieto produkty bez melamínu a BPA.

Jednoducho kombinovateľné s ostatnými produktmi v kolekcii (misky, tanieriky, hrnčeky, lyžičky v troch atraktívnych farebných kombináciách). Jemné farby sa hodia do každého interiéru, oceníte ich aj v prírode.

Výhody produktu Ľahké a praktické, skvelé na samostatné kŕmenie, vhodné pre deti 6m+. Bez melamínu a BPA. Súprava tanierikov s PRÍRODNÝMI SUROVINAMI, 20% recyklovaných drevitých vlákien, menej plastu. Prispôsobené rôznym pokrmom. Jedinečný design, jednoducho kombinovateľné. Tvar riadu pre dospelých. Kvôli ochrane planéty má obal certifikáciu FSC a materiál v ňom použitý je zo 60% recyklovaný. Zloženie produktu Materiál: PP, TPR.

Odporúčané použitie Pred použitím dôkladne opláchnite teplou vodou. Prelejte vriacou vodou.

Dôležité upozornenia Pred každým použitím výrobok skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenia výrobok vyhoďte. Pred každým kŕmením skontrolujte teplotu jedla. Varovanie! Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu detí, keď sa nepoužíva. Uschovajte návod na neskoršie použitie.

Množstvo v balení Balenie obsahuje misku s objemom 420 ml, tanierik 400 ml a hrnček 180 ml.