Powered by Smartsupp

LOVI Tanieriky 2 ks pre deti 6m+ Granola/ Pistachio

LOVI sada dvoch tanierikov v rôznych farbách je ideálna pre prvú samostatnú ochutnávku obedov a skúmanie nových chutí v strave vášho dieťaťa.

Variant:
štandardná cena: €10,90 –45 % €5,90 €2,95 / 1 ks €2,95 / 1 ks
Dostupnosť: Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 1227/PIS 1227/GRA Zvoľte variant
LOVI Tanieriky 2 ks pre deti 6m+ Granola/ Pistachio
lovi tanieriky granola (3)
Akcia
€10,90 –45 %

Podrobný popis

Sada LOVI obsahuje dva tanieriky s objemom 400 ml, ktoré sú prispôsobené rôznym detským pokrmom. Sú ideálne na samostatné kŕmenie a sú vhodné pre deti od 6 mesiacov.

Výrobky LOVI sú ľahké, praktické, ľahko sa držia a majú bezpečný, oválny tvar, takže ich môžu používať deti aj rodičia. Na výrobu tanierikov sme použili 20% recyklovaných drevitých vlákien, čo znižuje obsah plastu a hlavne sú tieto produkty bez melamínu a BPA. Tvar riadu je prispôsobený dospelým. Jednoducho sa kombinujú s ostatnými produktmi v kolekcii (misky, tanieriky, hrnčeky, lyžičky v troch atraktívnych farebných kombináciách). Jemné farby sa hodia do každého interiéru, oceníte ich aj v prírode.

Výhody produktu Súprava je zabalená v elegantnej škatuľke, takže poslúži aj ako ideálny darček. Súprava tanierikov s prírodnými surovinami, 20% recyklovaných drevitých vlákien, menej plastu. Minimalistické, bez zbytočných aditív. Ľahké a praktické, skvelé na samostatné kŕmenie, vhodné pre deti 6m+. Bez melamínu a BPA. Prispôsobené rôznym pokrmom. Jedinečný dizajn, jednoducho kombinovateľné. Kvôli ochrane planéty má obal certifikáciu FSC a materiál v ňom použitý je zo 60% recyklovaný.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: