Powered by Smartsupp

Detský kočík Lidoo H3E +

Trojitý kočík Lidoo 3 H3E od Familidoo je ideálnym dopravným prostriedkom na každodenné cesty a výlety.

Variant:
€945 €899 €945 od €899
Dostupnosť: Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 1752/CIE 1752/FAR 1752/SIV Zvoľte variant
Detský kočík Lidoo H3E +

Podrobný popis

Ak ste obyvateľom mesta, tento 3-miestny in-line kočík bude ideálnym vozidlom pre pohyb po malých chodníkoch a iných úzkych miestach. Ergonómia sedadiel ponúka optimálny pokoj pre bábätká od narodenia vzadu. Keď dieťa spí, zostáva podopreté vďaka dizajnu chrbtovej opierky a jeho nohy zostanú podopreté opierkou na nohy.

3-miestny kočík je nevyhnutnou súčasťou pre rodičov trojčiat alebo troch vekovo veľmi blízkych detí. Je dôležité naplánovať si, na aké účely bude tento trojitý kočík slúžiť: či na každodenné alebo príležitostné výlety. Skutočne je možné, že vám vieme ponúknuť aj iné riešenia v závislosti od veku vašich detí, preto nás neváhajte kontaktovať. Trojmiestny kočík Familidoo je k dispozícii v rade, to znamená, že vaše deti budú sedieť za sebou.

Veľmi praktický pre rodičov alebo opatrovateľov detí, trojitý kočík sa ľahko ovláda, aj keď je dlhší. Výhodou je aj veľký úložný kôš, ktorý bude veľmi praktický pre rodičov a pestúnky, ktoré budú môcť počas prechádzok prepravovať detské hry, tašky a iné predmety. Trojmiestny kočík navrhnutý vo Francúzsku pojme deti od 0 mesiacov (zadné sedadlo) až po deti s hmotnosťou 22 kíl.