Powered by Smartsupp

Detský kočík Lidoo One

Kompaktné kočíky sú ideálne pre mestských rodičov alebo tých, ktorí sa často pohybujú, vďaka svojim zmenšeným rozmerom v zloženom a rozloženom stave.

Variant:
€199
Dostupnosť: Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 1758/MOD 1758/CIE 1758/CER 1758/SIV Zvoľte variant
Detský kočík Lidoo One
Lidoo One (1)
Novinka Tip

Podrobný popis

Naše kompaktné kočíky sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pohodlné a praktické riešenie pre svoje deti. 

Tieto kočíky uľahčujú cestovanie mestskou hromadnou dopravou, ako sú autobusy, metro alebo električky, bez toho, aby sa obetovalo pohodlie dieťaťa. Niektoré z našich kompaktných kočíkov sú dokonca schválené ako príručná batožina, čo umožňuje bezproblémové cestovanie lietadlom.

Kompaktný alebo ultrakompaktný systém skladania umožňuje ľahké uloženie kočíka doma do skrine alebo do kufra auta. V závislosti od modelu môže byť kočík prenášaný cez rameno alebo v taške.

Kompaktné kočíky ponúkajú rovnaké pohodlie a funkčnosť ako klasické kočíky, vrátane viacpolohového sklopného operadla, odpruženia, obojstranného sedadla a striešky na ochranu dieťaťa pred nepriaznivým počasím. Väčšina našich kompaktných kočíkov je vhodná pre deti staršie ako 6 mesiacov.

Tento produkt je mimoriadne ovládateľný a môže sa používať hneď od narodenia dieťaťa. Je navrhnutý tak, aby zvládol hmotnosť až do 22 kg.

Podvozok je vyrobený z ľahkého a odolného hliníka. Kolesá sú vybavené predným a zadným odpružením a integrovaným ložiskom pre plynulú jazdu.

Chrbtová opierka sa dá nastaviť v rozmedzí od 110 do 165 stupňov a opierka nôh má tri polohy pre maximálne pohodlie. Zadná kapota má okienko, dá sa sklopiť a odstrániť pre jednoduchú údržbu. Predná strieška je nastaviteľná pre ochranu pred slnkom.

Bezpečnostný pás má 5 bodov a je magnetický pre jednoduché zapnutie a vypnutie. Textilné operadlá a sedadlá sú odnímateľné pre jednoduchú údržbu. Poťahy riadidiel a oporných tyčí sú vyrobené z imitácie kože pre luxusný vzhľad.

Polyesterová tkanina je certifikovaná OEKO-TEX, 600 D, odolná voči UV žiareniu a je vodoodpudivá pre ochranu voči počasiu. Produkt má veľký košík pre skladovanie potrieb.

Tento produkt tiež zahŕňa pláštenku a sieť proti komárom pre ochranu dieťaťa. Spĺňa európske normy starostlivosti o deti EN 1888-12 -1-2. Montáž je rýchla a jednoduchá.

 


 

Podrobnosti:

 

  • Otvorený kočík: 105 x 51,5 x 72 cm
  • Kočík zložený: 65,5 x 44 x 33 cm (stojí zložený vzpriamene)
  • Výška riadidiel: 105 cm
  • Hmotnosť: 7,6 kg
Kategória: Detské Kočíky Familido
Kombinácia: Športový

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: