Powered by Smartsupp

IGLU Soft Play

IGLU preberá vedu za polyetylénom a premieňa ho na vývoj mäkkých blokov pre vaše dieťa.

Nie každá pena je vytvorená rovnako

Možno si myslíte, že pena je pena. Ale sme tu, aby sme vám povedali, že nie každá pena je stvorená rovnako. Väčšina spoločností s mäkkými blokmi používa polyuretánovú penu . Používame polyetylén , špičkovú formu peny.

Naša pena je odolnejšia, drží tvar. Je veľmi hustá, napriek tomu sa do nej nedostane svetlo a voda, vďaka čomu sa veľmi ľahko čistí.

 

Ruky za IGLU

Príbeh spoločnosti IGLU je úzko spätý s jej materskou spoločnosťou PEPI RER, ktorá je lídrom vo výrobe penového polyetylénu už viac ako 25 rokov a je popredným výrobcom v severnej Európe, ktorý zamestnáva tím 200 profesionálov v tomto odvetví.

Pri každodennej práci s polyetylénovou penou sme videli jej úžasné schopnosti. Bolo nám jasné, že tento materiál má potenciál robiť veľké veci. A mali sme pravdu.

Od roku 2015 vyrábame produkty IGLU ručne v našom rodnom meste, čím sme splnili viac ako 100 000 objednávok po celom svete. Viac ako 30% nášho tímu tvoria mladí rodičia. Nielenže zdieľajú skvelé nápady na produkty, ale tiež nám pomáhajú testovať to, čo vyrábame.

S IGLU sa čas hry premení na čas učenia sa, učia vaše dieťa hrubú motoriku, samostatnosť, riešenie problémov a koncepciu hry s otvoreným koncom.

Stavebné kamene nezávislosti

Z hracieho času na malého pomocníka s rovnakým blokom. IGLU je navrhnutý tak, aby pomáhal vášmu dieťaťu s jeho každodennými rutinami. Či už je to dosť času, beží divoký čas alebo robia svoje domáce práce.

Naše bloky sú dôveryhodným pomocníkom, ktorý rastie s vaším dieťaťom a pomáha mu od bábätka po tínedžera.

Vyrobené lokálne a udržateľne

Sme hrdí na náš interný produkčný tím, ktorý denne ručne vyrába bloky IGLU. Nachádzame sa v severnej Európe a zostávame verní našim základným hodnotám, vždy hľadáme spôsoby, ako byť udržateľnejší. Zatiaľ to nie je vždy možné, ale keď je, ideme do toho.

Použitím recyklovaných materiálov a znížením odpadu až o 98 % sa blížime k úplne nulovému odpadu.

Pozrite sa, ako sa IGLU vyrába úplne od začiatku

Prehliadka nášho vnútropodnikového výrobného procesu