Powered by Smartsupp

Misia Greentom

Naša misia

My sme Greentom. Milujeme udržiavať život jednoduchý. To je dôvod, prečo sme nadšení pre výrobu nezmyselných produktov na každodenné použitie: zelený, recyklovateľný dizajn, inteligentne vyrobený. Takto dodávame svetu udržateľnú farbu.

Poslaním Greentomu je vytvárať inteligentné, funkčné a udržateľné produkty. Zafarbiť svet a budúcnosť našich detí trochu (no dobre, radšej oveľa) zelenšie. Veríme, že menej je viac. Začína sa pri kresliacom stole optimalizáciou všetkých častí produktu. Končí to najpohodlnejším, udržateľným a cenovo dostupným kočíkom na planéte Zem.

Dizajnér Bart Bost navrhol prvý kočík Greentom s ohľadom na planétu a ďalšiu generáciu. To bol východiskový bod pre založenie spoločnosti s jedinečnou víziou.

Zredukujte, znovu použite a recyklujte

 Greentom Classic je vyrobený z 5,5 kg (12,1 libier) vysokokvalitného recyklovaného plastu a 74 recyklovaných PET fliaš. Po použití môžu byť produkty Greentom recyklované a znovu použité.

Skutočné kruhové riešenie, pretože nevytvára žiadny ďalší odpad a využíva odpad na čistenie životného prostredia a vytváranie vysokokvalitných, plne funkčných a cenovo dostupných nových produktov. Produkty Greentom majú najvyššie bezpečnostné štandardy a sú testované a certifikované po celom svete.

Bezpečnosť vášho dieťaťa je našou prioritou

 

Greentom chce pre vás a vašu rodinu len to najlepšie. Všetky výrobky Greentom sú certifikované podľa európskej normy EN 1888. Tkaniny a komponenty rámu sú dôkladne testované na chemické látky, sú netoxické a spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné opatrenia pre deti.

Produkty Greentom obsahujú:

  • BEZ BPA, ftalátov alebo PVC
  • BEZ parabénov
  • ŽIADNE spomaľovače horenia

Ocenený dizajn

 Forma nasleduje funkciu. Produkty Greentom sú navrhnuté inteligentne a ekologicky: funkčné, farebné a jednoduché produkty bez nadbytočných komponentov, no s funkciami založenými na filozofii dizajnu menej je viac. Greentom bol ocenený rôznymi prestížnymi medzinárodnými cenami za dizajn a inovácie, ktoré naznačujú, že filozofia smart zeleného dizajnu rezonuje tak u dizajnérov, ako aj u používateľov.

Ale toto je len začiatok. Začiatok novej vízie: nový spôsob navrhovania, vývoja a predaja obehových produktov, ktoré sú dobré a prinášajú dobro. Začiatok vytvárania udržateľnej a kruhovej značky životného štýlu, ktorú prijala ďalšia generácia, aby sa stala východiskovým riešením pre produkty vyrobené z recyklovaných a prírodných materiálov z neďalekých zdrojov.

Vytvorme zelený zajtrajšok!

Ponuka Kočíkov TU : https://www.littleheroes.sk/greentom-detske-kociky/