Powered by Smartsupp

Značka Bumbleride

Náš príbeh

Narodil sa v San Diegu v Kalifornii

V roku 2004 začali Matt a Emily Reichardtovci, inšpirovaní narodením ich prvého dieťaťa Elly, Bumbleride zo svojho domu v San Diegu. Aktívny životný štýl s deťmi a zároveň uznávanie vplyvu produktov, ktoré používame, naďalej podnecuje kreativitu v Bumbleride.

Navrhnuté pre dobrodružstvá

Produkty Bumbleride navrhujeme ako výstroj, ktorá je účelovo skonštruovaná tak, aby fungovala, či už vezmete svoje ratolesti na trailový beh alebo sa budete pohybovať po miestnom farmárskom trhu. To je dôvod, prečo navrhujeme každý prvok v dome, od základov, čerpáme z kolektívnej spätnej väzby skutočných rodičov.

Na materiáloch záleží

Textílie, hliník a plasty, ktoré tvoria produkty Bumbleride, sú starostlivo vyberané pre odolnosť, bezpečnosť a funkčnosť, ale aj pre ich vplyv na životné prostredie. Výroba môže byť špinavý biznis, preto hľadáme dodávateľov, ktorí inovujú, aby šetrili energiu, vodu a znížili znečistenie na skládkach. Všetky naše látky majú certifikát OEKO-TEX Standard 100, trieda I, bez škodlivých chemikálií. Tkaniny Bumbleride sú vyrobené zo 100% RPET (ktorý je vyrobený z fliaš na vodu, polyetyléntereftalát). Navyše, naše čierne farby využívajú inovatívny proces farbenia, ktorý šetrí približne 25-40 galónov vody na kočík. Tento proces farbenia nielen znižuje spotrebu vody, ale aj znečistenie spôsobené procesom farbenia. 

Venované ich remeslu

Od roku 2004 spolupracujeme s tou istou rodinnou továrňou na Taiwane. Ich zameraním je Bumbleride a zamestnávajú 50 nezávislých dodávateľov, z ktorých každý má špecifické remeslo. Toto jedinečné partnerstvo nám umožňuje udržiavať silné spojenie s tými, ktorí nám pomáhajú vyrábať produkty Bumbleride čo najlepšie.

Bumbleride Promise

Vieme, že ste zaneprázdnení. Potrebujete teda produkty a služby, ktoré fungujú bez problémov, a partnera, ktorý vás podporí, ak nie. Pre nás to nie je len poskytovanie kvalitných služieb, ale starostlivosť o službu, ktorú poskytujeme.

 Ponuka kočíkov TU : https://www.littleheroes.sk/detsky-kocik-bumbleride/