Powered by Smartsupp

Značka Vidiamo?

LIMO je jediný kočík na svete ktorý vám ponúka 10 konfigurácií v jednom ráme kočíku.

Vidiamo je francúzska značka starostlivosti o deti, ktorú vytvorila Bénédicte Perrot, mladá matka 3 detí. Vidiamo 's raison d'être je uľahčiť rodičom každodenný život.

Limostroller, prvý narodený z radu Vidiamo, reaguje na problém mobility detí od novorodencov až do hmotnosti nad 36 kg. Je to predovšetkým prvý kočík na svete s teleskopickým rámom a sklopným sedadlom ukrytým pod hlavným sedadlom, ktoré umožňuje kočíku prejsť z jedného na dvojitý jedným kliknutím!

Limo de Vidiamo je skutočnou revolúciou na trhu kočíkov, ktorá nič podobné nezažila už viac ako 20 rokov. Ako hovoria Angličania, „menič hry“, ktorý otvára nový segment trhu: evolučný kočík.

Francúzsky vynález vymyslený matkou troch detí. Tie najgeniálnejšie nápady sa často rodia zo situácií, s ktorými sa ocitneme konfrontovaní a na ktoré ešte nikto neprišiel s riešením. Tak sa v roku 2016 zrodil Limo v duchu Bénédicte Perrot, zakladateľa Vidiamo.

"S 3 malými deťmi sa aj tie najmenšie každodenné cesty či prázdninové výlety stávajú skutočnou výzvou. Myšlienka limuzíny ma napadla jedného dňa, keď moja druhá dcéra nechcela ísť ďalej a sťažovala sa, že je unavená a chce aby sa do kočíka posadila namiesto bračeka. Keby som tak mala druhé sedadlo, z ktorého by som mohla vystúpiť práve teraz a len vtedy, keď to potrebujem...! »

Po 15 rokoch strávených prácou vo svete luxusu a konfekcie pre spoločnosti ako Celine, Ralph Lauren a Bonpoint opustila táto matka troch detí všetko, aby sa ponorila do sveta podnikania so svojou spoločnosťou Vidiamo (referencia na krstné mená svojich detí Victoire, Diane a Amaury) a vytvorte kočík novej generácie určený pre všetky rodiny.

Presne to, čo by chcel mať každý rodič. Vidiamo vymýšľa jednoduchý, kompaktný a šikovný kočík, ktorý dokáže všetko, vrátane dvojitého, keď je to potrebné. Po 4 rokoch dizajnu, vývoja a certifikácie sa v januári 2019 zrodila Limo. Počin na ultrakonkurenčnom trhu, ktorý neustále hľadá inovácie!

Toto špeciálne skladacie sedadlo, ktoré vynašla Vidiamo, dokáže všetko...Použite ho na druhé sedadlo alebo na odloženie nákupnej tašky... jednoducho zdvojnásobíte jedným kliknutím. Praktická a ľahko ovládateľná limuzína sa stáva limuzínou pre všetky druhy situácií. Zo sklápacej sedačky možno vyrobiť prístelku, alebo perfektný prebaľovací pult, keď už neviete, kam všetko dať. Skutočná revolúcia pre rodičov, ktorí chcú všetko v jednom.

V záujme o blaho rodín chceme byť našim zákazníkom neustále k dispozícii a pomáhať im pri správnom výbere. Tiež im dávame tipy a triky, ako lepšie využívať limuzínu a optimalizovať všetky jej možnosti, bez toho, aby sme ich zabudli počúvať, aby sme vylepšili kočík a príslušenstvo.

Skutočný koncentrát technológií, ktorý nedávno ocenila porota zložená z rodičov a odborníkov na Grand Prix Mam'Advisor 2020 v kategórii Nomadic Childcare za jeho vynaliezavosť a modularitu, v tvrdej konkurencii medzinárodných značiek, ktoré sú etablované už mnoho rokov!

 Ponuka kočíka TU : https://www.littleheroes.sk/vidiamo-kocik/