Powered by Smartsupp

Detská hojdačka+ stena obláčiky /šmýkľavka montessori

Všetky hrany sú správne zaoblené, pretože bezpečnosť dieťaťa je našou hlavnou prioritou.

€101 €50,50 / 1 ks
Dostupnosť: Skladom
Kód: 1905
Detská hojdačka+ stena obláčiky /šmýkľavka montessori

Podrobný popis

Detská hojdačka+ stena obláčiky /šmýkľavka montessori

Je široko uznávané, že deti sa najefektívnejšie učia prostredníctvom voľnej hry. Každé dieťa má prirodzenú zvedavosť o svete okolo seba. Poskytnutím možnosti pre dieťa skúmať prostredie a poskytnutím vhodných rozvojových pomôcok podporujeme jeho rozvoj.

Naša drevená hojdačka, ktorá bola navrhnutá v súlade s Montessori princípmi, je jedným z týchto nástrojov. Je charakterizovaná jednoduchým, nekomplikovaným dizajnom, je bezpečná, odolná a spoľahlivo vyrobená.

Hojdacie kreslo je dlhodobá investícia. Možnosti hrania sa s ním rozširujú s vekom a vývojovým štádiom dieťaťa.

Najmenšie deti ho budú využívať pre jeho základnú funkciu, teda ho použijú na hojdanie alebo ako pohodlné miesto na sedenie pri čítaní kníh.

Podporuje kreatívnu hru, kde si deti precvičujú hrubú motoriku, teda ovládanie tela, rovnováhu a koordináciu. Používaním hojdačky si deti budujú svalovú silu a precvičujú logické myslenie, keď si začnú všímať nebezpečenstvo a vyhýbať sa mu.

Keď vaše dieťa začne chodiť, môžeme mu ponúknuť dosku, ktorá je súčasťou balenia. Po položení rovno na podlahu (najskôr hladkou stranou nahor a po určitom čase priečkami hore) to bude pre deti v tomto veku výzvou.

Staršie deti milujú lezenie. Vieme, že v ich predstavách sú stoličky a kreslá obrovské hory, ktoré musia zdolať. Hojdačka bude preto bezpečným a dokonalým nástrojom na učenie sa liezť, zostupovať a šmýkať sa.

V jednom okamihu sa náš produkt môže zmeniť na rampu pre autá, dračiu jaskyňu, pirátsku loď alebo zámok princeznej. Jediným obmedzením je fantázia, ktorej majú deti dostatok.

Vždy sprevádzajte svoje dieťa pri hre. Nielenže sa postaráte o jeho bezpečnosť a svoj pokoj, ale aj o váš spoločný vzťah, ktorý žiadne hračky nenahradia.

Sada obsahuje:

  • Hojdačku
  • Šmýkľavku / z opačnej strany lezeckú stenu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: