Powered by Smartsupp

Detská cestovná/bočná posteľ Colibro Byside

Praktická posteľ BYSIDE od značky COLIBRO je ideálna ako klasická detská posteľ pre samostatné spanie, ale aj ako prístelka pre dieťa vedľa postele rodičov.

Variant:
€119
Dostupnosť: Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 1848/TAU 1848/DOV 1848/CLO Zvoľte variant
Detská cestovná/bočná posteľ Colibro Byside

Podrobný popis

Výhody bočnej postele spočívajú v tom, že umožňuje dieťaťu bezpečne a pohodlne prespať vedľa svojich rodičov. Systém pásov a až 9 nastavení výšky umožňuje, aby bočná posteľ tesne priliehala k posteli rodičov. Jej charakteristický tvar, ktorý pripomína písmeno “L”, umožňuje lepšie uchytenie prístelky k posteli. Automatické teleskopické nastavenie dĺžky spodných dištančných podpier pomáha presne prispôsobiť posteľ aj tým posteliam, ktoré nemajú voľný priestor nad podlahou (ak posteľ rodičov tesne prilieha k podlahe).

Detská posteľ BYSIDE má otváraciu stranu, ktorá umožňuje ľahký a pohodlný prístup k dieťaťu. Špeciálna 15 cm vysoká bránka zabraňuje tomu, aby dieťa nekontrolovane nastupovalo na matrac rodičov. Tým je zabezpečené, že dieťa je v bezpečí a ono aj vy máte svoj vlastný priestor na spanie. Vďaka tejto postieľke budete mať lepšiu kontrolu a nočné kŕmenie bude menej náročné. Môžete pohodlne nakŕmiť svoje dieťatko bez toho, aby ste museli opustiť posteľ.

Bočnú postieľku BYSIDE je možné použiť aj ako tradičnú samostatne stojacu detskú postieľku. Jedna z bočných strán postele je celá zo sieťoviny, čo umožňuje lepšiu viditeľnosť dieťaťa počas spánku.

Funkcia dvojstupňového výškového nastavenia umožňuje upraviť úroveň postieľky tak, aby hlava dieťaťa bola vyššie, čo uľahčuje dýchanie a znižuje riziko zadusenia. Táto funkcia je mimoriadne užitočná pri infekciách horných dýchacích ciest alebo pri regurgitácii po jedle.

Interiér postele a matraca sú obložené kvalitnou bavlnou. Matrac má výstužnú dosku a je vyrobený z vysoko pružnej peny s tvrdosťou prispôsobenou deťom do hmotnosti 9 kg.

Vonkajšie čalúnenie je vyrobené z módnej prešívaného materiálu s jemným vlasom. Posteľ BYSIDE vďaka tomu vyzerá veľmi elegantne a je príjemná na dotyk. V kombinácii s grafitovým rámom sa určite hodí do dekorácie každej spálne.

Bočná posteľ BYSIDE – pohodlný a bezpečný spánok pre vás a vaše dieťa.

Hlavné prednosti prídavnej postele vedľa:

OTVORENÁ STRANA - umožňuje dieťaťu a rodičom spoločne spať pri zachovaní vlastného priestoru a bezpečnosti.

9 MOŽNOSTÍ NASTAVENIA VÝŠKY - vďaka 9 možnostiam nastavenia výšky môžete posteľ prispôsobiť takmer každej posteli.

HLAVA JE VYŠŠIE - možnosť nastaviť 2-stupňový výškový rozdiel medzi prednou a zadnou časťou postieľky umožňuje, aby hlava dieťaťa bola zdvihnutá voči telu, čo uľahčuje dýchanie v prípade upchatého nosa.

SYSTÉM UPEVNENIA PÁSKAMI - vďaka systému páskov posteľ tesne prilieha k matracu rodičov.

FUNKCIA SAMOSTATNE STOJACEJ POSTELE - posteľ môžete využiť aj ako štandardnú samostatne stojacu detskú posteľ alebo ako druhú posteľ v domácnosti, je mobilnejšia ako ťažká drevená posteľ.

AUTOMATICKÉ NASTAVENIE VZDIALENOSTI - ak vaša posteľ tesne prilieha k podlahe a nie je možné pod ňu zasunúť spodné podpery prístelky, BYSIDE bude ideálnou voľbou. Stačí ich pritlačiť k posteli a spodné rozperné podpery automaticky upravia svoju dĺžku.

 


 

Podrobnosti:

  • Detská postieľka s funkciou prístelky určená pre deti do hmotnosti 9 kg,

  • Ponúka 9 možností nastavenia výšky,

  • Umožňuje nakloniť posteľ do dvoch polôh,

  • Má otváraciu stranu,

  • Je vybavená detskou bezpečnostnou zábranou,

  • Využíva systém upínania pomocou pásov,

  • Ponúka automatické nastavenie dĺžky dištančných podpier,

  • Obsahuje kvalitný matrac a bavlnenú podšívku,

  • Je pevná a stabilná,

  • Jedna strana je úplne vyrobená zo sieťoviny.

 


 

TECHNICKÉ DÁTA:

Šírka matraca: 48 cm

Dĺžka matraca: 81 cm

Výška bezpečnostnej brány: 15 cm

Výška od zeme po spodný rám (v závislosti od polohy): 44 cm - 64 cm

Výška od zeme po horný rám (v závislosti od polohy): 80 cm - 100 cm

Dĺžka základne: 93 cm

Šírka základne (v závislosti od nastavenia vzdialenosti): 47 cm - 66 cm

Hmotnosť: 9,4 kg

Kategória: Cestovné Detské Postieľky
Postieľka: Cestovná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: