Powered by Smartsupp

Detská autosedačka Meteorit CRL-16001

Detská autosedačka CARRELLO Meteorit CRL-16001 je model, ktorý kombinuje pohodlie, spoľahlivosť a bezpečnosť. Je vyrobená z materiálov vysokej kvality, ktoré zaručujú dlhú životnosť pre použitie dieťaťom.

Variant:
€199
Dostupnosť: Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 2071/CAR 2071/MAR 2071/SPA Zvoľte variant
Detská autosedačka Meteorit CRL-16001

Podrobný popis

Detská autosedačka CARRELLO Meteorit CRL-16001 splňuje najnovšiu certifikačnú normu I-SIZE R129/03 platnú v Európe. Je vybavená pokročilými technológiami pre bezpečnosť, pohodlie a jednoduchosť použitia. Ponúka ochranu proti bočným nárazom (SPS), systém Isofix, podporu a možnosť otáčania o 360°. Umožňuje bezpečnú prepravu detí od narodenia do 15 mesiacov (40-105 cm) v opačnom smere jazdy a potom až do výšky 150 cm (približne do 12 rokov) - v smere jazdy. Poťah autosedačky je vyrobený z hypoalergénnej látky s použitím “Memory Foam”, ktorá sa prispôsobí tvaru tela, umožňuje pokožke dieťaťa dýchať a podporuje optimálnu termoreguláciu. Nastaviteľná opierka poskytuje dodatočnú stabilitu autosedačky a zabraňuje jej nakláňaniu a otáčaniu v prípade nehody. Má označenie pre správnu/nesprávnu inštaláciu podpery. Nárazník platformy sa prispôsobuje podľa uhla sklonu operadla autosedačky, čo umožňuje plynulé a ničím nerušené otáčanie sedadla a poskytuje dodatočný priestor pre nohy dieťaťa. Možnosť otáčania sedadla o 360 stupňov umožňuje rodičom pohodlne umiestniť a zaistiť dieťa, zatiaľ čo nastaviteľná výška opierky hlavy a uhol sklonu sedadla umožňujú prispôsobenie podľa toho, ako dieťa rastie. Nastaviteľný bezpečnostný pás, ramenné vypchávky s protišmykovým povrchom a vodidlá pásov robia cestu bezpečnou a pohodlnou. Tlačidlo na uvoľnenie bezpečnostných pásov. Na strane autosedačky smerujúcej k dverám auta je inštalovaný dodatočný ochranný prvok proti bočnému nárazu, ktorý znižuje vzdialenosť medzi autosedačkou a dverami auta a minimalizuje posunutie v prípade bočného nárazu. Pôsobí ako deformačná zóna pre auto a absorbuje energiu bočného nárazu.

• Štandard I-SIZE R129/03

• Výška dieťaťa 40-150 cm

• Inštalácia do auta: trojbodový pás do auta, ISOFIX, opora

• Bezpečnostné pásy: päťbodový pás

• Nastaviteľná opierka hlavy, mäkká podložka opierky hlavy

• Bočná opierka: áno

• Opierka /poloha spánku: áno

• Odnímateľný poťah: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Carrello Baby

Výroba kočíkov, stoličiek na kŕmenie, prebaľovacích pultov, chodítok a ďalších produktov pre deti.

Ich produkty sú vyrobené s dôrazom na bezpečnosť a pohodlie dieťaťa. Carrello Baby ponúka širokú škálu kočíkov, ktoré sú vhodné pre rôzne potreby a vekové kategórie detí. Medzi ich najobľúbenejšie produkty patria Bravo+, Alfa, Alfa 2v1 a Nero.

Bravo+ je kočík, ktorý je vhodný pre každodenné prechádzky a má elegantný dizajn.

Alfa je obľúbený reverzibilný kočík, ktorý rastie spolu s dieťaťom.

Alfa 2v1 je najnovší mestský vlajkový produkt od narodenia: zoskupenie najlepších výlepšení v minimálnych rozmeroch.

Nero je kočík s automatickým zložením v modernom dizajne.

Carrello Baby ponúka aj ďalšie produkty, ako sú stoličky na kŕmenie, chodítka a prebaľovacie pulty. Ich produkty sú kvalitné a spoľahlivé, čo robí značku Carrello Baby jednou z najlepších vo svojom odbore.

carrello