Powered by Smartsupp
BMW

Detské elektrické autíčko BMW i4, červené, ORIGINAL licencia

Názov produktu: Detské elektrické autíčko BMW i4, červené, ORIGINAL licencia. Krátky popis produktu: Ahojte malí závodníci! Predstavujeme vám náš nový technologický skvost - licencované elektrické autíčko BMW i4 12V. Toto futuristicky vyzerajúce vozidlo je ako priamo z budúcnosti! Po stlačení štartovacieho tlačidla sa ozve úžasný zvuk motora a rozsvietia sa predné LED svetlá. Palubný počítač je plný rôznych zábavných efektov - klaksón, pesničky, melódie a dokonca aj imitácia jazdy. A to nie je všetko! Môžete si pripojiť svoje obľúbené pesničky cez AUX, USB alebo Bluetooth a hlasitosť upraviť pomocou MP3 prehrávača. Takže nasadnite do sedačky a užite si jazdu vo vašom novom super cool autícku!
Variant:
štandardná cena: €180 od €180 –6 % - až –6 % €169 €199 od €169 €169 / 1 ks
Dostupnosť: Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Kód: 528/BIE 528/CER Zvoľte variant
Detské elektrické autíčko BMW i4, červené, ORIGINAL licencia
BMW
Detské elektrické autíčko BMW i4, červené, ORIGINAL licencia
Akcia
€180 od €180 –6 % - až –6 %

Podrobný popis

Detské elektrické autíčko BMW i4, červené, ORIGINAL licencia

Chystáte sa na skvelú jazdu? S naším detským elektrickým autíčkom BMW i4 sa vaše deti stanú malými šoférmi! Toto autíčko je vybavené 2,4 GHz diaľkovým ovládaním novej generácie a osvetleným spínačom štartovania. A to nie je všetko! Máme pre vás ešte veľa zábavných technických detailov.

Autíčko má pohon oboch zadných kolies a elektrickú parkovaciu brzdu. Máte obavy z prudkého rozjazdu? Bez obáv! Autíčko má integrované plynulé zrýchľovanie, takže pri zošliapnutí pedálu nedochádza k nepríjemnému trhnutiu. Skvelé, však?

Pre väčšiu bezpečnosť detí je na sedačke nastaviteľný bezpečnostný pás. A aby bolo nastupovanie a vystupovanie z autíčka hračka, dvere majú široké otvorenie. Autíčko má dokonca odpruženú zadnú nápravu pre zmiernenie prudkých nárazov na hrbolatom teréne.

Technické špecifikácie

  • Typ autíčka: Jednomiestne
  • Pohon autíčka: 2x2
  • Motor autíčka: 2 x motor 12 V / 25 W
  • Počet rýchlostí: 3 (2 dopredu a 1 dozadu)
  • Rýchlosť: 3-5 km/h
  • Nosnosť: max. do 30 kg
  • Batéria: 12 V / 4,5 Ah
  • Doba nabíjania: min. 6-8 hodín

Autíčko má prepínač DO/pedál, ktorý prepína medzi diaľkovým a manuálnym ovládaním. V diaľkovom režime funguje diaľkové ovládanie a pedál je zablokovaný, a naopak.

Pre väčšiu zábavu má autíčko osvetlenie (predné svetlá, zadné svetlá), osvetlenú palubovku a multimediálnu výbavu: Mp3 prehrávač s USB, Bluetooth, ovládanie na volante.

Odporúčaný vek je od 3 do 6 rokov a rozmery autíčka sú 115 x 67 x 45 cm.

Už sa tešíte na jazdu? S naším autíčkom BMW i4 bude každý deň plný zábavy a dobrodružstva!

Kategória: Elektrické detské autíčka
Záruka: 2 roky
Miest: Jednomiestne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: