Powered by Smartsupp

Detské elektrické autíčko Mercedes G, čierne, Jednomiestne sedadlo

Toto Mercedes G autíčko má motor s plynulým rozbehom. Zároveň má núdzovú brzdu na diaľkovom ovládaní. V neposlednom rade disponuje odpruženou zadnou nápravou. Koleasá sú plastové.

štandardná cena: €249 –28 % €177 €177 / 1 ks
Dostupnosť: Skladom
Kód: 543
Detské elektrické autíčko Mercedes G, čierne, Jednomiestne sedadlo
Detské elektrické autíčko Mercedes G, čierne, Jednomiestne sedadlo
Akcia
€249 –28 %

Podrobný popis

LICENCOVANÉ MERCEDES G JEDNOMIESTNE NAJNOVŠÍ MODEL TRIEDY G JEDINE U NÁS!

Elektrické autíčko Mercedes G s licenciou je hračka, ktorá ponúka pekný dizajn, je vhodná na hrboľaté a hladké povrchy, ale zvládne aj štrk a trávnaté plochy. Dizajnom sa podobá originálu Mercedes G.

Autíčko je vybavené zvukovými a svetelnými efektmi. Nádherné autíčko s orinálnými chrómovými doplnkami vyzerá realisticky a poteší malých aj veľkých obľúbencov tejto značky. Možnosť volby z 3 rýchlostí priamo na diaľkovom ovládači. Taktiež obsahuje pokrokové diaľkové ovládanie s plnou kontrolou rodičov. Rodič má plnú kontrolu nad autíčkom, nakoľko diaľkové ovládanie je nadradené. Digitálny ukazovateľ stavu a nabitia batérií, pre bezpečnosť dieťaťa je na sedačke nastaviteľný bezpečnostný pás.

Funkcia plynulého rozjazdu - Po zošliapnutí plynového pedálu sa autíčko rozbehne, pričom je rozjazd riadený elektronicky tak, aby bol plynulý. Vďaka tomu pri zošliapnutí pedálu nedochádza k nepríjemnému trhnutiu pri rozjazde.

Balenie obsahuje adaptér s indikátorom, neprebíja batériu + nabíjateľnú batériu.

NÚDZOVÁ BRZDA NA DIAĽKOVOM OVLÁDANÍ - vypína všetky jazdné funkcie autíčka. Opätovné stlačenie núdzovej brzdy znova aktivuje jazdné funkcie. Táto novinka poskytuje maximálnu kontrolu rodiča nad vozidlom a bezpečné používanie. Možnosť nastavenia rýchlosti jazdy na diaľkovom ovládaní - inovované diaľkové ovládanie umožňuje rýchlosť jazdy nastaviť rodičom aj počas jazdy. Indikátor nastavenej rýchlosti na diaľkovom ovládaní Odpružené zadné nápravy Funkčné predné svetlá - zapínateľné z miesta vodiča. Extra silné svetlá pre väčšiu bezpečnosť. Indikátor stavu batérie Párovanie diaľkového ovládania priamo na konkrétne autíčko - umožňuje používať neobmedzený počet rovnakých autíčok v jednom priestore bez vzájomného rušenia signálu. (Pre párovanie je nutné zapnúť autíčko, stlačiť párovacie tlačidlo na 4-6 sekúnd a je to hotové) Jazda vpred/vzad, Doba nabíjania min. 6 hodin.

 

Technické špecifikácie / Rozmery produktu:

 • USB konektor a vstup na SD kartu - možnosť pripojenia USB kľúča s obľúbenými pesničkami - možnosť ovládania hlasitosti hudby.
 • Pomalá jazda – 4 km/h,
 • Rýchla jazda 7 km/h
 • Zaťaženie. Max 25kg
 • Plynový pedál – zároveň aj brzda Autíčko je vhodné aj pre jedno väčšie dieťa
 • Jedno široké sedadlo
 • Akumulátor 12V – 4AH
 • Váha auta 16 kg
 • Rozmery: 110 x 69 x 56.5 cm
 • Veková kategória: 3-5 rokov

 

 • Výkon 12V – 2x 20W motory, pohon na zadné kolesá.
 • Motor s plynulým rozbehom - žiadne trhanie pri pridávaní plynu
 • 2,4 GHz diaľkové ovládanie s párovaním na konkrétne autíčko - už žiadne rušenie signálu inými autíčkami.

 

Poznámka:
Hračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES z 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky bezpečnostné normy. Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode CE.   
 
 
Kategória: Elektrické detské autíčka
Záruka: 2 roky
Miest: Jednomiestne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: