Powered by Smartsupp

Detská Rebrina Dinosaur Super

Chcete, aby vaše dieťa mohlo plne využiť svoju cvičebnú pomôcku? Práve preto sme tu pre vás s detskou rebrinou Dinosaur Super.

Variant:
€306 €324 od €306
Dostupnosť: Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 1410/PRI 1410/TRA Zvoľte variant
Detská Rebrina Dinosaur Super

Podrobný popis

Rebrina, vyrobená z bukového dreva, je doplnená o lanový rebrík, gymnastické kruhy a dve druhy hojdačiek. Predstavuje rozšírenú verziu našej základnej rebriny Dinosaur KLASIK. Verzia SUPER je výnimočná - multifunkčná, zábavná a prospešná pre detský vývoj. Rozvíja hrubú motoriku, deti pri lezení posilňujú svaly rúk, nôh aj trupu. Okrem rebríka je možné liezť aj po lane hojdačky. Rebrina je vyrobená z masívneho bukového dreva. Priečne tyče sú tiež bukové (priemer až 35 mm). Na stenu sa ukotvuje štyrmi hmoždinami, ktoré sú súčasťou balenia. Povrchová úprava - dohladka vybrúsené a na dotyk príjemné prírodné drevo. Lano použité na hojdačky a rebrík je tiež z prírodného materiálu (bavlna). Je dostatočne hrubé a tak ako celá konštrukcia - dostatočne bezpečné.

 


 

 

Varianty: 

  • Prírodné drevo ktoré je precízne opracované a príjemné na dotyk. Môžete ho bez problémov využívať v interiéri.  
  • Povrchová úprava  je viacvrstvový transparentný alebo farebný lak na báze vody  s Certifikátom EN 71 – 3 pre bezpečnosť hračiek a detského nábytku. Je odolný proti vode a je umývateľný.

 

 

40 cm (1725 × 1216 px) (5) (1) (1)
 
 
 
40 cm (41) (1) (1)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: