Powered by Smartsupp

Hojdačka montessori biela

Poskytnutím možnosti pre dieťa skúmať prostredie a poskytnutím vhodných rozvojových pomôcok podporujeme jeho rozvoj.

€88,10
Dostupnosť: Skladom
Kód: 1908
Hojdačka montessori biela

Podrobný popis

Je široko uznávané, že deti sa najefektívnejšie učia prostredníctvom voľnej hry. Každé dieťa má prirodzenú zvedavosť o svete okolo seba, preto pre vás ponúkame túto montessori hojdačku

Naša drevená hojdačka, ktorá bola navrhnutá v súlade s Montessori princípmi, je jedným z týchto nástrojov. Je charakterizovaná jednoduchým, nekomplikovaným dizajnom, je bezpečná, odolná a spoľahlivo vyrobená. Všetky hrany sú správne zaoblené, pretože bezpečnosť dieťaťa je našou hlavnou prioritou.

Hojdacie kreslo je dlhodobá investícia. Možnosti hrania sa s ním rozširujú s vekom a vývojovým štádiom dieťaťa.

Najmenšie deti ho budú využívať pre jeho základnú funkciu, teda ho použijú na hojdanie alebo ako pohodlné miesto na sedenie pri čítaní kníh.

Podporuje kreatívnu hru, kde si deti precvičujú hrubú motoriku, teda ovládanie tela, rovnováhu a koordináciu. Používaním hojdačky si deti budujú svalovú silu a precvičujú logické myslenie, keď si začnú všímať nebezpečenstvo a vyhýbať sa mu.

V jednom okamihu sa náš produkt môže zmeniť na rampu pre autá, dračiu jaskyňu, pirátsku loď alebo zámok princeznej. Jediným obmedzením je fantázia, ktorej majú deti dostatok.

Vždy sprevádzajte svoje dieťa pri hre. Nielenže sa postaráte o jeho bezpečnosť a svoj pokoj, ale aj o váš spoločný vzťah, ktorý žiadne hračky nenahradia.

Sada obsahuje samostatnú hojdačku.

 

PODROBNOSTI:

Materiál

MDF

Dĺžka

90 cm

Výška

50 cm

šírka

40 cm

 

Maximálne zaťaženie

50 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: