Powered by Smartsupp

VEER Nap system - set pre hlbokú vaničku

Systém Nap premení váš vozík Veer na hlbokú vaničku s certifikáciou JPMA, čo umožní transformovať váš vozík Veer na miesto pre odpočinok alebo prebalenie vášho malého pasažiera.

€99
Dostupnosť: Skladom
Kód: 1194
VEER Nap system - set pre hlbokú vaničku

Podrobný popis

Systém Nap je vhodný pre deti od narodenia do 9 kg alebo do dĺžky 69 cm (podľa toho, čo nastane skôr), alebo do času, kedy sa vaše batoľa začne dvíhať na ruky a kolená.

Set obsahuje aj mäkký, polstrovaný, odnímateľný matrac. Systém Nap zabezpečuje maximálnu bezpečnosť malého pasažiera pomocou magnetov všitých v bočných umývateľných stenách, ktoré umožňujú, aby steny vaničky tesne priľnuli k stenám vozíka, a štyroch gumičkových slučiek, ktoré sa uchytávajú o úchytné body na zadnej strane operadiel.

Set tiež obsahuje Bug shield - sieťku proti hmyzu, ktorá sa upevňuje pomocou zipsu na sklápateľnú striešku (strieška nie je súčasťou balenia) a pokrýva celý vozík.

Systém Nap môže slúžiť ako spoľahlivá podložka na prebaľovanie v teréne.

Systém Nap môžete zložiť do kompaktného vaku (súčasť balenia), ktorý môžete pohodlne zavesiť na vozík, alebo ho vložiť do prídavného koša Foldable storage basket.

Výrobca: Veer Gear, USA

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: