Powered by Smartsupp

VEER Vozík

VEER Cruiser - vozík určený pre zábavu, ktorý zvádne každý terén!

€699
Dostupnosť: Skladom
Kód: 1089

Podrobný popis

Veer Vozík 

Zábava - Veer sa narodil s ideou vozíka určeného pre zábavu, podobne ako tie, ktoré si pamätáme zo školských dní. Užite si jazdu!

Kombinácia -  Dosiahnite viac, choďte ďalej. Vozík Veer spája v sebe najlepšie vlastnosti prémiových kočíkov a robustných detských vozíkov.

Do každého terénu - Robustné kolesá určené pre akýkoľvek terén s predným otáčaním a odpružením zabezpečia pohodlnú jazdu, kamkoľvek vás cesta zavedie.

Manévrovateľný - Môžete ho ťahať, tlačiť, alebo ho tlačiť ako modernú batožinu. Teleskopickú rukoväť môžete nastaviť pre každú mamu alebo otca.

Stavaný pre deti (0 – 5+) - Vozík Veer je ideálny pre všetky malé deti a energické deti, ktoré sú pripravené objavovať svet. Môžete naraz prepraviť detskú autosedačku a batoľa a ako deti rastú, môžu sedieť oproti sebe.

Zložiť a ísť - Opierky sedadiel a boky sa dajú rýchlo zložiť na kompaktný rozmer pre jednoduché skladovanie. Vozík môžete postaviť pre pohodlné skladovanie.

Robustný - Odolnosť vozíka Veer je vďaka patentovanému systému jednorámovej steny, strojovým zvarom a leteckému hliníku, avšak napriek tomu je ľahší ako mnoho súrodeneckých kočíkov.

Bezpečnosť na prvom mieste - Vozík Veer a jeho príslušenstvo spĺňajú bezpečnostné normy ASTM, SOR a EN1888 a sú certifikované JPMA. Vašou jedinou úlohou je rozhodnúť sa, kam sa vydať ďalej.

VEER vozík a jeho jedinečnosť spočíva v:

Robustnosti - Navrhnutý pre akýkoľvek terén, s teleskopicky nastaviteľnou rukoväťou pre pohodlné ovládanie. Jeho hliníkový rám zaručuje pevnosť a odolnosť, zatiaľ čo veľké robustné kolesá s vrúbkovaným dezénom zabezpečujú plynulú jazdu. Blatníky na zadných kolesách chránia pred blatom a prachom. Vozík je ľahko umývateľný záhradnou hadicou, čo uľahčuje jeho údržbu. Tvarované a odvetrané sedadlá poskytujú pohodlie, zatiaľ čo bočné textilné steny sú odolné voči vode, škvrnám a vyblednutiu, čo zaručuje dlhú životnosť a estetický vzhľad.

Bezpečnosti - Spĺňa bezpečnostné normy ASTM a je certifikovaný organizáciou JPMA. Obe sedačky pre malých pasažierov sú vybavené trojbodovými bezpečnostnými pásy. Je kompatibilný s adaptérom pre detskú autosedačku pre jedno dieťa (voliteľné príslušenstvo). Má jednostupňovú nožnú brzdu a rukoväť s protišmykovým povrchom. Vozík je možné zložiť jednou rukou a stojí samostatne, keď je zložený.

Variabilnosti
Môžete ho tlačiť, ťahať alebo ťahať po boku. Rukoväť je nastaviteľná podľa výšky. Má možnosť uchytenia až 6 držiakov na poháre (2 sú súčasťou balenia). Pultík na jedlo a nápoje je súčasťou balenia. Opierka nôh sa dá sklápať (pri skladaní). Má 6 sieťových vnútorných vreciek a 4 vrecká na uskladnenie hračiek alebo jedla.

 


 

Voliteľné príslušenstvo k vozíku VEER ktoré nájdete na našom webe:
- 
držiak na nápoje
- pláštenka
- sieťka proti hmyzu
- strieška
- vaničkový systém so sieťkou proti hmyzu
- adaptér na autosedačku
- polstrovanie sedadla pre batoľatá s 5 bodovým bezpečnostným pásom
- skladací kôš na rozšírenie úložného priestoru
- vymeniteľné farebné bočné steny
- cestovný prepravný vak

 


 

Technické parametre vozíka VEER:
- záruka 2 roky
- pre deti od 0 do 5+ rokov
- rozmery v rozloženom stave: 94 (d) x 51 (š) x 64 (v) cm
- rozmery v zloženom stave (d x š x v): 94 x 51 x 36 cm
- rozmery v zloženom stave bez kolies (d x š x v): 94 x 51 x 21 cm
- priemer kolies: 20 cm predné/30 cm zadné
- váha: 14,5 kg
- nosnosť: každé sedadlo je určené na maximálnu hmotnosť 25 kg a výšku pasažiera 115 cm

Výrobca: Veer Gear, USA

Veer vozík

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: