Powered by Smartsupp

Veer Shearling Seat Cover - zateplená podložka na sedadlo

Pohodlie a teplo pre chladné dobrodružstvá. Táto mimoriadne mäkká vegánska vložka na sedadlo, nazývaná Shearling Seat Cover, je vyrobená z príjemného 100 % polyesteru. Ľahko ju nasuniete na sedadlo vozíka Veer, aby ste poskytli príjemné teplo a pohodlie svojmu malému pasažierovi. 

€89
Dostupnosť: Skladom
Kód: 1206
Veer Shearling Seat Cover - zateplená podložka na sedadlo

Podrobný popis

Bezpečnostné pásy sedadla sa jednoducho navliekajú do otvorov v poťahu, aby bola zabezpečená neustála bezpečnosť. Poťah Shearling Seat Cover je možné nasadiť aj na výplň sedadla pre batoľa Comfort seat for toddler. A čo je ešte lepšie, dva poťahy môžu byť použité súčasne (jeden na každom sedadle) a vozík Veer sa stále ľahko zloží bez potreby ich odstránenia. Shearling Seat Cover sa dobre kombinuje aj so sťahovacími strieškami Veer. Rozmery poťahu Shearling Seat Cover sú určené pre 2-miestny vozík Veer.

Technické údaje:

Mäkké vegánske rúno vyrobené z 100 % polyesteru je ľahko udržiavateľné praním v práčke na programe pre jemné prádlo. Je možné ho pripevniť priamo na sedadlo vozíka Veer, alebo ho použiť na sedadlo pre batoľa Comfort seat for toddler. Bezpečnostné pásy sedadla sa pre bezpečnosť navliekajú cez otvory vložky. Pre jednoduché skladanie vozíka Veer nie je potrebné poťahy zo sedadla odstraňovať.

Výrobca: Veer Gear, USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: