Powered by Smartsupp

Detská Autosedačka Carrello Octopus

Splňuje najnovší certifikačný štandard I-SIZE R129/03 v Európe a je vybavený pokročilými bezpečnostnými technológiami, komfortom a užívateľskou prívetivosťou.

Variant:
€159 €159 / 1 ks
Dostupnosť: Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 1953/DEE 1953/MID 1953/SAN 1953/SEA Zvoľte variant
Detská Autosedačka Carrello Octopus
1c CARRELLO Octopus Sandstone Beige
Novinka Tip

Podrobný popis

Detská autosedačka CARRELLO Octopus CRL-16002 je model, ktorý kombinuje pohodlie, spoľahlivosť a bezpečnosť. Je vyrobený z materiálov vysokej kvality, ktoré zaručujú dlhú životnosť.

Autosedačka má ochranu proti bočným nárazom (SPS), systém Isofix, oporný stojan a možnosť otáčania o 360°. Je navrhnutá tak, aby zabezpečovala správnu a bezpečnú prepravu detí od narodenia do 15 mesiacov. Prispôsobuje sa tvaru tela dieťaťa a umožňuje pokožke dýchať, čo podporuje optimálnu termoreguláciu.

Nastaviteľný oporný stojan poskytuje autosedačke dodatočnú stabilitu a zabraňuje jej nakloneniu a otáčaniu v prípade nehody. Plošinový nárazník je nastaviteľný podľa uhla sklonu operadla autosedačky, čo umožňuje plynulé otáčanie sedadla bez prekážok a poskytuje dieťaťu dodatočný priestor pre nohy.

Možnosť otáčania sedačky o 360 stupňov umožňuje rodičom pohodlne usadiť a pripútať dieťa. Nastaviteľná výška opierky hlavy a uhol sklonu sedadla umožňujú prispôsobenie podľa rastu dieťaťa. Nastaviteľný bezpečnostný pás, ramenné vypchávky s protišmykovým povrchom a vodidlá pásov zaisťujú bezpečnú a pohodlnú cestu.

Dodatočný ochranný prvok pri bočnom náraze je inštalovaný na boku autosedačky vedľa dverí auta, čím sa zmenšuje vzdialenosť medzi autosedačkou a dverami a absorbuje sa energia bočného nárazu.

Autosedačka je určená pre deti s výškou 40-150 cm a je možné ju inštalovať do auta pomocou 3-bodového pásu, systému ISOFIX alebo oporného stojana. Bezpečnostné pásy sú 5-bodové. Autosedačka má nastaviteľnú opierku hlavy, mäkkú podložku opierky hlavy, bočnú oporu, polohu ľahu/spánku a odnímateľný poťah.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Carrello Baby

Výroba kočíkov, stoličiek na kŕmenie, prebaľovacích pultov, chodítok a ďalších produktov pre deti.

Ich produkty sú vyrobené s dôrazom na bezpečnosť a pohodlie dieťaťa. Carrello Baby ponúka širokú škálu kočíkov, ktoré sú vhodné pre rôzne potreby a vekové kategórie detí. Medzi ich najobľúbenejšie produkty patria Bravo+, Alfa, Alfa 2v1 a Nero.

Bravo+ je kočík, ktorý je vhodný pre každodenné prechádzky a má elegantný dizajn.

Alfa je obľúbený reverzibilný kočík, ktorý rastie spolu s dieťaťom.

Alfa 2v1 je najnovší mestský vlajkový produkt od narodenia: zoskupenie najlepších výlepšení v minimálnych rozmeroch.

Nero je kočík s automatickým zložením v modernom dizajne.

Carrello Baby ponúka aj ďalšie produkty, ako sú stoličky na kŕmenie, chodítka a prebaľovacie pulty. Ich produkty sú kvalitné a spoľahlivé, čo robí značku Carrello Baby jednou z najlepších vo svojom odbore.

carrello