Powered by Smartsupp

Detská autosedačka Meteorit CRL-16001

Detská autosedačka CARRELLO Meteorit CRL-16001 predstavuje harmonickú kombináciu pohodlia, spoľahlivosti a bezpečnosti.

Variant:
€199
Dostupnosť: Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 1989/CAR 1989/MAR 1989/SPA Zvoľte variant
Detská autosedačka Meteorit CRL-16001

Podrobný popis

Detská autosedačka CARRELLO Meteorit CRL-16001

Je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a pohodlie pre dieťa. Splňuje najnovšiu európsku certifikačnú normu I-SIZE R129/03 a je vybavená pokročilými technológiami pre bezpečnosť, pohodlie a jednoduché použitie.

Autosedačka má ochranu proti bočným nárazom (SPS), systém Isofix, podporu a možnosť otáčania o 360°. Je navrhnutá tak, aby zabezpečovala správnu a bezpečnú prepravu detí od narodenia do 15 mesiacov (40-105 cm) proti smeru jazdy a potom až do výšky 150 cm (približne do 12 rokov) - po smere jazdy. Poťah autosedačky je vyrobený z hypoalergénnej látky s použitím “Memory Foam”, ktorá sa prispôsobí tvaru tela, umožňuje pokožke dieťaťa dýchať a podporuje optimálnu termoreguláciu.

Nastaviteľná opierka zaisťuje dodatočnú stabilitu autosedačky a zabraňuje nakláňaniu a otáčaniu v prípade nehody. Má označenie pre správnu/nesprávnu inštaláciu podpery. Nárazník platformy sa prispôsobuje podľa uhla sklonu operadla autosedačky, čo umožňuje plynulé a ničím nerušené otáčanie sedadla a poskytuje dodatočný priestor pre nohy dieťaťa. Možnosť otáčania sedadla 360 stupňov umožňuje rodičom pohodlne umiestniť a zaistiť dieťa, zatiaľ čo nastaviteľná výška opierky hlavy a uhol sklonu sedadla umožňujú prispôsobenie podľa toho, ako dieťa rastie.

Nastaviteľný bezpečnostný pás, ramenné vypchávky s protišmykovým povrchom a vodidlá pásov robia cestu bezpečnou a pohodlnou Tlačidlo na uvoľnenie bezpečnostných pásov Na strane autosedačky smerujúcej k dverám auta je inštalovaný dodatočný ochranný prvok proti bočnému nárazu, ktorý znižuje vzdialenosť medzi autosedačkou a dverami auta a minimalizuje posunutie v prípade bočného nárazu.

Pôsobí ako deformačná zóna pre auto a absorbuje energiu bočného nárazu.

 


 

Podrobnosti:

  •  Štandard I-SIZE R129/03
  •  Výška dieťaťa 40-150 cm
  •  Inštalácia do auta: trojbodový pás do auta, ISOFIX, opora
  •  Bezpečnostné pásy: päťbodový pás
  •  Nastaviteľná opierka hlavy, mäkká podložka opierky hlavy
  •  Bočná opierka: áno
  •  Opierka /poloha spánku: áno
  •  Odnímateľný poťah: áno"

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Carrello Baby

Výroba kočíkov, stoličiek na kŕmenie, prebaľovacích pultov, chodítok a ďalších produktov pre deti.

Ich produkty sú vyrobené s dôrazom na bezpečnosť a pohodlie dieťaťa. Carrello Baby ponúka širokú škálu kočíkov, ktoré sú vhodné pre rôzne potreby a vekové kategórie detí. Medzi ich najobľúbenejšie produkty patria Bravo+, Alfa, Alfa 2v1 a Nero.

Bravo+ je kočík, ktorý je vhodný pre každodenné prechádzky a má elegantný dizajn.

Alfa je obľúbený reverzibilný kočík, ktorý rastie spolu s dieťaťom.

Alfa 2v1 je najnovší mestský vlajkový produkt od narodenia: zoskupenie najlepších výlepšení v minimálnych rozmeroch.

Nero je kočík s automatickým zložením v modernom dizajne.

Carrello Baby ponúka aj ďalšie produkty, ako sú stoličky na kŕmenie, chodítka a prebaľovacie pulty. Ich produkty sú kvalitné a spoľahlivé, čo robí značku Carrello Baby jednou z najlepších vo svojom odbore.

carrello