Powered by Smartsupp

IGLU Detská Sada 5 podložiek

Každá podložka v tejto sade je navrhnutá tak, aby poskytovala bezpečný, pružný povrch, ktorý minimalizuje riziko zranenia počas hrania.

Variant:
€199
Dostupnosť: Skladom 5-8 dní Skladom 5-8 dní Skladom 5-8 dní Zvoľte variant
Kód: 2115/MUL 2115/BIE 2115/PAS Zvoľte variant

Podrobný popis

Táto sada od IGLU obsahuje päť nezávislých podložiek. Môžete ich využiť na aktívne hranie, tiché čítanie, zdriemnutie alebo dokonca ako bezpečný povrch pre učenie sa plaziť. Poskytujú mäkký a podporujúci priestor pre každý pohyb vášho dieťaťa.

Materiály najvyššej kvality IGLU Soft bloky sú vyrobené z pevnej, plne recyklovateľnej peny vysokej kvality s uzavretou bunkovou štruktúrou, čo ich robí mäkkými a veľmi ľahkými. Sú pokryté odolnou umelou ekokožou. Ich tvary sú robustné, príjemné na dotyk, jednoduché na údržbu, dobre si udržujú tvar a boli testované na prítomnosť škodlivých látok.

Výrobky IGLU sú certifikované CE podľa smernice EÚ 88/378/EHS o bezpečnosti hračiek, čo zaručuje, že sú pre batoľatá úplne bezpečné.

 

Výrobky od spoločnosti IGLU sú tu, aby inšpirovali a viedli:

  • ‍ Pohyb a motorické zručnosti (plazenie, lezenie, balansovanie)
  • Rozvoj priestorového vedomia a kreativity
  • Posilnenie koordinácie a sebaistoty
  • Podpora logického myslenia a skúmania
  • Objavovanie geometrických tvarov a žiarivých farieb
  • Rozvíjanie kreatívnej hry a inovácií
  • Zlepšovanie sociálnych zručností a interakcií

 

Jemné, mäkké tvary IGLU sú ako priatelia, ktorí pomáhajú deťom rozvíjať širokú škálu pohybových a motorických zručností. Rôzne tvary pomáhajú deťom zlepšovať ich koordináciu a motorické zručnosti - od pohybu prstov až po plazenie, lezenie a objavovanie výšok.

Zdieľanie smiechu so súrodencami, priateľmi a kamarátmi podporuje sociálne zručnosti tým, že stimuluje rozhovory a interakcie.

Spolupráca s rodičmi alebo kamarátmi vedie k rýchlemu učeniu a objavovaniu fascinujúcich geometrických tvarov a živých farieb. Nekonečná kombinácia tvarov je ako pokladnica pre vytváranie kreatívnych svetov - hradov, pevností a ďalších.

Ako deti rastú, tieto tvary sa stávajú vynikajúcimi nástrojmi. Stavanie prekážkových dráh, hranie hier a zdolávanie schodov k posteliam alebo stoličkám - možnosti sú nekonečné. Dokonca aj domáce zvieratá sa zapájajú do zábavy, používajú tvary ako hračky.

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: