Powered by Smartsupp

IGLU Detská Súprava Soft Play Step and Slide

Začnite zábavu! Prieskum sveta mäkkej hry, tvar po tvare. Naša sada Mega Fun Slider otvára dvere do sveta vzrušenia a vyzýva vaše dieťa, aby sa vydalo na cestu objavovania, lezenia a šmýkania.

Variant:
€239
Dostupnosť: Skladom 5-8 dní Skladom 5-8 dní Skladom 5-8 dní Skladom 5-8 dní Skladom 5-8 dní Zvoľte variant
Kód: 2118/FAR 2118/BIE 2118/ZEL 2118/BEZ 2118/MOD Zvoľte variant

Podrobný popis

Začnite zábavu! IGLU Detská Súprava Soft Play Step and Slide, prieskum sveta mäkkej hry, tvar po tvare. Naša sada Mega Fun Slider otvára dvere do sveta vzrušenia a vyzýva vaše dieťa, aby sa vydalo na cestu objavovania, lezenia a šmýkania. Je to dobrodružstvo, ktoré čaká na to, aby bolo objavené. Sada Mega Fun Slider, navrhnutá tak, aby odolala hodinám nadšeného hrania, je robustná a určená pre dlhodobú zábavu.

Materiály najvyššej kvality IGLU Soft bloky sú vyrobené z pevnej, plne recyklovateľnej peny vysokej kvality s uzavretou bunkovou štruktúrou, čo ich robí mäkkými a veľmi ľahkými. Sú pokryté odolnou umelou ekokožou. Ich tvary sú robustné, príjemné na dotyk, jednoduché na údržbu, dobre si udržujú tvar a boli testované na prítomnosť škodlivých látok.

Výrobky IGLU sú certifikované CE podľa smernice EÚ 88/378/EHS o bezpečnosti hračiek, čo zaručuje, že sú pre batoľatá úplne bezpečné.

Výrobky od spoločnosti IGLU sú tu, aby inšpirovali a viedli:

‍♀️ Pohyb a motorické zručnosti (plazenie, lezenie, balansovanie)

Rozvoj priestorového vedomia a kreativity

Posilnenie koordinácie a sebaistoty

Podpora logického myslenia a skúmania

Objavovanie geometrických tvarov a žiarivých farieb

Rozvíjanie kreatívnej hry a inovácií

Zlepšovanie sociálnych zručností a interakcií

Jemné, mäkké tvary IGLU sú ako priatelia, ktorí pomáhajú deťom rozvíjať širokú škálu pohybových a motorických zručností. Rôzne tvary pomáhajú deťom zlepšovať ich koordináciu a motorické zručnosti - od pohybu prstov až po plazenie, lezenie a objavovanie výšok.

Zdieľanie smiechu so súrodencami, priateľmi a kamarátmi podporuje sociálne zručnosti tým, že stimuluje rozhovory a interakcie.

Spolupráca s rodičmi alebo kamarátmi vedie k rýchlemu učeniu a objavovaniu fascinujúcich geometrických tvarov a živých farieb. Nekonečná kombinácia tvarov je ako pokladnica pre vytváranie kreatívnych svetov - hradov, pevností a ďalších.

Ako deti rastú, tieto tvary sa stávajú vynikajúcimi nástrojmi. Stavanie prekážkových dráh, hranie hier a zdolávanie schodov k posteliam alebo stoličkám - možnosti sú nekonečné. Dokonca aj domáce zvieratá sa zapájajú do zábavy, používajú tvary ako hračky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: