Powered by Smartsupp

IGLU Detská Hojdacia hračka Soft Play - Banán

Pripravte sa na zábavnú jazdu na banánovej hojdacej hračke. Tento mäkký hrací ekvivalent tradičnej hojdacej hračky je ideálnym spôsobom, ako posilniť rovnováhu a kreativitu vášho dieťaťa.

Variant:
€129
Dostupnosť: Skladom 5-8 dní Skladom 5-8 dní Skladom 5-8 dní Zvoľte variant
Kód: 2124/BIE 2124/ZLT 2124/SED Zvoľte variant
IGLU Detská Hojdacia hračka Soft Play - Banán

Podrobný popis

Podporuje fyzický pohybPoskytuje senzorickú stimuláciuZaručuje hodiny zaujímavého a tvorivého hrania

IGLU Hojdacia hračka Soft Play - Banán, prispieva tiež k rozvoju hrubej motoriky, rovnováhy, koordinácie a svalového rozvoja. Pre vaše dieťa je to vzrušujúci spôsob, ako sa udržať aktívne a zapojené do hry.

Materiály najvyššej kvality IGLU Soft bloky sú vyrobené z pevnej, plne recyklovateľnej peny vysokej kvality s uzavretou bunkovou štruktúrou, čo ich robí mäkkými a veľmi ľahkými. Sú pokryté odolnou umelou ekokožou. Ich tvary sú robustné, príjemné na dotyk, jednoduché na údržbu, dobre si udržujú tvar a boli testované na prítomnosť škodlivých látok.

Výrobky IGLU sú certifikované CE podľa smernice EÚ 88/378/EHS o bezpečnosti hračiek, čo zaručuje, že sú pre batoľatá úplne bezpečné.

Výrobky od spoločnosti IGLU sú tu, aby inšpirovali a viedli:

‍♀️ Pohyb a motorické zručnosti (plazenie, lezenie, balansovanie)

Rozvoj priestorového vedomia a kreativity

Posilnenie koordinácie a sebaistoty

Podpora logického myslenia a skúmania

Objavovanie geometrických tvarov a žiarivých farieb

Rozvíjanie kreatívnej hry a inovácií

Zlepšovanie sociálnych zručností a interakcií

Jemné, mäkké tvary IGLU sú ako priatelia, ktorí pomáhajú deťom rozvíjať širokú škálu pohybových a motorických zručností. Rôzne tvary pomáhajú deťom zlepšovať ich koordináciu a motorické zručnosti - od pohybu prstov až po plazenie, lezenie a objavovanie výšok.

Zdieľanie smiechu so súrodencami, priateľmi a kamarátmi podporuje sociálne zručnosti tým, že stimuluje rozhovory a interakcie.

Spolupráca s rodičmi alebo kamarátmi vedie k rýchlemu učeniu a objavovaniu fascinujúcich geometrických tvarov a živých farieb. Nekonečná kombinácia tvarov je ako pokladnica pre vytváranie kreatívnych svetov - hradov, pevností a ďalších.

Ako deti rastú, tieto tvary sa stávajú vynikajúcimi nástrojmi. Stavanie prekážkových dráh, hranie hier a zdolávanie schodov k posteliam alebo stoličkám - možnosti sú nekonečné. Dokonca aj domáce zvieratá sa zapájajú do zábavy, používajú tvary ako hračky.

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: