Powered by Smartsupp

Detská antirefluxná rastúca postieľka Nika – biela/biela s hnedým/biela so sivým

Výnimočná detská rastúca postieľka NIKA zabezpečí komfort a bezpečnosť pre vaše dieťatko. Vyberte si z 9 farebných variantov a nechajte postieľku s deťmi rásť. 

Variant:
€449
Dostupnosť: Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvoľte variant
Kód: 930/BIE 930/BIE2 930/BIE3 Zvoľte variant
Detská antirefluxná rastúca postieľka Nika – biela/biela s hnedým/biela so sivým

Podrobný popis

Rastúca postieľka NIKA je skutočne výnimočná a na prvý pohľad upúta pozornosť. Jej funkčnosť prekoná všetky vaše očakávania a stane sa neoddeliteľnou súčasťou detskej izbičky. Táto postieľka rastie s vašim dieťaťkom a zbavuje vás ďalších starostí. Jej využitie je možné od narodenia až do 3 rokov vďaka možnosti jednoduchého rozšírenia a prispôsobenia veku a výške dieťatka. Ponúka dve rozšírenia – Baby (60 × 94 cm) a Junior (120 × 60 cm), ktoré prinášajú komfort nielen pre bábätko, ale aj pre rodiča.

Flexibilita postieľky je jej najsilnejšou stránkou, keďže ponúka 5 polôh a možnosť nakloniť do 5 stupňového uhla. Táto funkcia je obzvlášť užitočná pre novorodeniatka trpiace grckaním alebo refluxom. Odnímateľné kolieska umožňujú ľahkú manipuláciu a premiestňovanie postieľky po byte/dome, takže môžete mať dieťatko vždy pri sebe.

Bočnica postieľky je odnímateľná a vo verzii Junior ju môžete využiť ako gauč, ktorý bude skvelo fungovať, keď deti vyrastú. V najnižšej polohe roštu môžete postieľku NIKA využiť aj ako mobilnú ohrádku, ktorá bude skvelým pomocníkom v období, keď sa už dieťatko bude vedieť zahrať aj samo.

 


Charakteristika detskej rastúcej postieľky Nika:

Detská rastúca postieľka Nika je výnimočná svojimi vlastnosťami. Jej mobilitu zabezpečujú kolieska, ktoré možno zabrzdiť, takže ju môžete ľahko presúvať po celom byte. Bezpečnosť je zaručená oblými rohmi, ktoré nielen šetria miesto, ale tiež eliminujú riziko zranenia o ostré hrany.

Výška roštu je nastaviteľná do 5 pozícií, čo znižuje záťaž na chrbticu rodičov pri manipulácii s dieťaťom. Montáž a demontáž postieľky je jednoduchá a spĺňa všetky medzinárodné bezpečnostné štandardy.

Postieľka je vyrobená z pevného a odolného bukového a jaseňového dreva s kvalitnou povrchovou úpravou, ktorá zabraňuje poškrabaniu a uľahčuje udržiavanie. Balenie obsahuje všetky potrebné komponenty pre montáž, takže okrem matracu nemusíte dokupovať nič navyše.

Postieľku je možné zakúpiť vo viacerých farebných prevedeniach, ktoré dopĺňajú dizajn detskej izbičky.


Možnosti detskej rastúcej postieľky Nika:

  1. Baby postieľka 94 × 60 cm
  2. Baby postieľka 94 × 60 cm s nakloneným roštom
  3. Baby postieľka bez bočnice
  4. Baby ohrádka
  5. Junior postieľka 120 × 60 cm
  6. Junior postieľka 120 × 60 cm s nakloneným roštom
  7. Junior postieľka bez bočnice/Pohovka
  8. Junior ohrádka

 


 
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: