Powered by Smartsupp

LevinFelin Smart bed detská rastúca postieľka Biela/Sivá/Prírodné Drevo

Naša rastúca detská postieľka SMART BED prináša rad výhod, funkcií a vlastností pre vás a vaše dieťa.

Variant:
štandardná cena: €399 €399 €399 €399 €399 od €389 - –2 % –2 % –2 % –2 % –2 % až –2 % €389
Dostupnosť: Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 597/BIE 597/BIE2 597/PRI 597/PRI2 597/SIV 597/SIV2 Zvoľte variant
LevinFelin Smart bed detská rastúca postieľka Biela/Sivá/Prírodné Drevo
LevinFelin Smart bed detská rastúca postieľka
€399 €399 €399 €399 €399 od €389 - –2 % –2 % –2 % –2 % –2 % až –2 %

Podrobný popis

Detská rastúca postieľka SMART BED Biela

Naša unikátna rastúca detská postieľka, ktorá sa prispôsobuje rastu vášho dieťaťa a zabezpečuje mu pohodlie počas celého detstva. Postieľka sa prispôsobuje potrebám dieťaťa od jeho narodenia až do veku 10 rokov. Naše postieľky sú vyrobené z bukového a jaseňového dreva v rôznych farebných prevedeniach a v cene je kompletná súprava vrátane koliesok a lyžín, ako aj možnosť nastavenia roštu na tri rôzne úrovne.

 

Postieľka SMART BED je vývojová posteľ, ktorá sa prispôsobuje rastu vášho dieťaťa od jeho narodenia až do veku približne 10 rokov. Je vyrobená z kvalitného bukového a jaseňového dreva. Postieľka je nastaviteľná na tri rôzne výšky. Balenie obsahuje kolieska, lyžiny na kolísanie a všetky komponenty potrebné na prestavbu postieľky na väčšiu pohovku pre deti až do veku približne 10 rokov. Vďaka kolieskam, ktoré je možné aj zabrzdiť, môžete postieľku ľahko presúvať po byte.

Balenie obsahuje komponenty, z ktorých môžete zostaviť: Mini postieľku/kolísku – ideálnu prvú postieľku pre vaše bábätko, ktorá mu poskytne pocit bezpečia počas spánku. Jej špecifický tvar vytvára útulné hniezdo a poskytne vášmu dieťatku pocit bezpečia. S nastaviteľnými výškami je vhodná od narodenia do približne 6 mesiacov.

Odkladací pult s dvoma poličkami (stredná časť postieľky), ktorý môže slúžiť na ukladanie detských vecí počas používania mini postieľky. Detskú postieľku Midi vhodnú od narodenia do približne 3 rokov s odnímateľnou bočnicou.

Túto postieľku môžete používať na kolieskach alebo ako kolísku. Keď je dieťa väčšie, môžete ju bez bočnice (a bez koliesok alebo lyžín) používať v najnižšej polohe roštu ako samostatnú posteľ, do ktorej môže dieťa samo vstupovať.

Detskú pohovku Maxi v plnej veľkosti, ktorú môžete využiť od približne 3 rokov do 10 rokov, a ktorá môže slúžiť aj na spanie (v tejto verzii nie je možné použiť kolieska ani lyžiny na kolísanie)


 

CHARAKTERISTIKA DETSKEJ RASTÚCEJ POSTIEĽKY SMART BED Našu multifunkčnú postieľku SMART BED charakterizuje predovšetkým jej minimalistický, elegantný a moderný dizajn. Oválny dizajn postieľky poskytne vášmu dieťatku pocit bezpečia a vytvorí pohodlné a upokojujúce prostredie, v ktorom môže bezpečne oddychovať a sladko spať. Nestiesňuje vaše dieťatko, ako je tomu v tradičných hranatých detských postieľkach. Pomocou koliesok (možno ich aj zabrzdiť) možno postieľku ľahko presúvať po celom byte.

Vďaka tomu, že postieľka nemá rohy, nie len, že šetrí miesto vo vašom byte, ale eliminuje možnosť zranenia o ostré hrany. Nastaviteľná výška roštu do troch pozícií pre zníženie záťaže na chrbticu rodičov pri vkladaní a vyberaní dieťatka z postieľky.

Jednoduchá montáž a demontáž. Splňuje všetky medzinárodné bezpečnostné normy. Vyrobená z pevného, odolného bukového a jaseňového dreva. Kvalitná povrchová úprava, ktorá zabraňuje poškrabaniu a uľahčuje udržiavanie.

Postieľku je možno zakúpiť vo viacerých farebných prevedeniach, ktoré dopĺňajú dizajn detskej izbičky.


 

Podrobnosti:

Výška roštu aj s matracom od zeme: 31 cm/ 43 cm/ 56 cm (Bez lyžín, bez koliesok)

Výška roštu s lyžinami/ kolieskami: + 6cm

Farba: Biela/Sivá/Prírodné Drevo

Materiál: Bukové/Jaseňové Drevo


 

Montáž postieľky je jednoduchá a rýchla, potrebovať budete len skrutkovač.


Detský nábytok je vyrobený z bukového a jaseňového dreva s povrchovou úpravou.

Kategória: Detské Rastúce Postieľky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: