Powered by Smartsupp

Držiak na kolobežku pre kočík Vidiamo Limo

Tento vynaliezavý a unikátny doplnok, ktorý sa jednoducho prichytí na konštrukciu (na spodnej strane riadidiel), umožňuje ľahko zavesiť rúčku vášej kolobežky.

€21 €21 / 1 ks
Dostupnosť: Skladom
Kód: 1704
Držiak na kolobežku pre kočík Vidiamo Limo

Podrobný popis

MOŽNÉ ZAKÚPIŤ LEN S KOČÍKOM!

Koľkokrát sa vám stalo, že vaše dieťa chcelo vziať svoju kolobežku na prechádzku alebo sa zapojiť do priateľskej súťaže?

A koľkokrát ste sa ocitli v situácii, keď ste museli presviedčať svoje dieťa, aby zmenilo názor a išlo s vami pešo, len aby ste nakoniec ustúpili jeho túžbe po samostatnosti?

Všetko to končí tým, že po 50 metroch odložíte kolobežku s vetou, ktorú poznáme všetci: “Už to nezvládam, som unavený, môžeš ma vziať do náručia?”. A čo teraz? Vo Vidiamo sme to zažili toľkokrát, že sme vymysleli jediný nevyhnutný doplnok pre rodičov na celom svete - hák na kolobežku!

SKUTOČNÁ ZMENA PRE RODIČOV!

Jeho rozšíriteľný priemer 25 mm ho robí kompatibilným s väčšinou kolobežiek na trhu. Keď odchádzate z domu, už sa nemusíte o nič starať… vďaka limuzíne môžete vziať všetko bez obáv z výbuchu hnevu!

Kompatibilné s väčšinou značiek kolobežiek (Micro, Globber, Decathlon,…), ale aj s kolobežkami a malými bicyklami. 

Revolučný doplnok pre revolučný kočík. Ďalší vynález VIDIAMO, hák na kolobežku, vám konečne umožní zavesiť kolobežku alebo nosič vášho dieťaťa na kočík, aby ste už nemuseli niesť tento predmet.

Ktorý rodič nezažil situáciu, keď musel niesť kolobežku, kolobežku alebo bicykel svojho dieťaťa len niekoľko minút po odchode z domu? O tom ste snívali, Vidiamo to dokázalo! Už nemusíte robiť žiadne kompromisy, môžete mu vziať jeho kolobežku alebo bicykel, ak to chce. Ak už to nechce, je to jednoduché, len to zoberiete späť, pricvaknete na hák kolobežky a môžete pokračovať v jazde v úplnom pokoji.

 

Rozmery: 6cm x 7,5cm x 4,8cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: